dekorasyondunyasi.net

Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları

Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları.

Çocukların yatak odalarını dekore ederken, onların hayal dünyasına hitap eden yaratıcı seçimler yapmak oldukça önemlidir. Kızınız çok yatağa gitmeyi iple çekeceği keyifli bir yatak odası tasarlamak istiyorsanız, işe onun seveceği bir yatak seçimi ile başlayabilirsiniz.

Son dönemde çocuk odası dekorasyonunda çok popüler olan ev görünümlü yataklar, kız çocuk odaları için harika bir seçenek sunuyor. Bu yazımızda, ev görünümlü kız çocuk odası yataklarını sizler için derledik.

Kesinlikle her kızın seveceği bir yatak modeli. Yatağın içindeyken evcilik oynamaktan çok keyif alacak. Yatağın hemen yanı başındaki pencere detayı ile siz odaya girdiğinizde, size sanki kendi evinin içinden bakıyormuş gibi yapacak.

İki katlı bir uyku ve oyun alanına ne dersiniz? Alt katında uyuyabileceği ve üst katında evcilik oynayabileceği bu ev görünümlü yatak modeli, yine hemen her kız çocuğunun hoşuna gidecek bir model.

Ahşap bir ev görünümlü yataklar, çocuklara kendilerini doğal bir ortamda hissettirecek. Dekoratif yastıklar ile süsleyerek, içinde dilediği zaman uyuyabileceği, dilediği zaman boya yapabileceği ya da oyun oynayabileceği bir alan yaratabilirsiniz.

Yukarıdaki modellerin yanı sıra diğer ev görünümlü kız çocuk odası yataklarına aşağıda yer verdik, oradan da inceleyebilirsiniz.