dekorasyondunyasi.net

Gri Renkli Koltuk Takımı Modelleri

Salonlar ve oturma odalarının vazgeçilmezi koltuk takımları birçok farklı konseptte, modelde ve renkte tasarlanmaktadır. Devamlı yenilenen modaya, trendlere ayak uyduran koltuk takımı modelleri bütçe farklarına ve ev tasarımlarının her birine uygun olabilmesi için çeşitli tasarımlar ile kataloglarda ve vitrinlerde yerini bulmakta.

Koltuk takımı modelleri arasında klasik ve modern çizgiler, neredeyse aynı ölçüde tercih edilmektedir. Zevkinize uygun olarak seçim yapabileceğiniz klasik, avangart ya da modern koltuk takımları evinizin havasını tamamen değiştirebilir. 

Koltuk takımının yenilenme zamanı gelmiş olabilir ya da yeni evlendiniz ve bir koltuk takımına ihtiyacınız olabilir. Gri renkli koltuk takımı modelleri seçimleriniz arasında bulunabilir. Bu yazımızda gri koltuk takımı modellerini ele alacağız. Seçim yaparken belki birazda da olsa bu size yardımcı olacaktır. 

  1. Öncelikle gri koltuk takımı evinize farklılık kazandırabilir. Şöyle ki, yeni evlenen çiftler ve yeni kotluk takımı seçecekler krem, beyaz ve açık tonlardan yana tercih yapıyor. Gri rengini seçmek biraz cesurca… Evinizin diğer evlere nazaran biraz farklı gözükmesi için gri koltuk takımını tercih edebilirsiniz.
  2. Gri renkli koltuk takımları klasik, modern, avangart çizgilere ayak uydurabilmektedir. Rengin bir tarza ait olma durumu yoktur. 
  3. Gri koltuk takımı modelleri özellikle birçok firmanın envarterine, tasarımlarında bulunmakta. Sevdiğiniz bir marka varsa seçim yapmanız bu nedenle daha rahat olabilir.
  4. Farklı tonları bulunan gri rengi, koltuk takımları tasarımları arasında da bol seçenek ile tasarlanmaktadır. Hem açık tondan faydalanabilir ve belki de en sevdiğiniz renk olan griyi koltuğunuzda seçebilirsiniz.
  5. Gri rengi diğer canlı renklerle de çok hoş kombinler kurabilmektedir. Sadece griyi hakim renk kılmak istemiyorsanız, gri renkli koltuk takımı seçerken berjerleri mor, turkuaz, kırmızı gibi canlı ve göz alan bir renkte seçebilirsiniz. Yine farklı detaylarda bu renklere yer verebilirsiniz. Örneğin: Koltuk takımınız gri olabilir ama kırlentler bu belirttiğimiz renklerde olabilir. Sarı rengini de unutmayın. Modern bir tasarımdan yana gri renkli koltuk takımı seçiyorsanız sarı renklli detaylar hoş olacaktır.

Şimdi örnek kolltukları inceleme zamanı: