dekorasyondunyasi.net

Mavi Koltuk Takımı Modelleri ile Fiyatları

Siz de eminim ki sosyal medyada sıklıkla görüyorsunuzdur mavi koltuk takımlarından. Özellikle instagramda dekorasyon sayfalarında yer bulan evlerde, mavi koltuk takımı sıklıkla kullanılıyor. Yeni gelin evlerinde bu örneklere daha fazla rastlıyoruz.

Oturma odanız için ya da salonunuz için mavi koltuk takımı modelleri arasından bir ürün almayı düşünebilirsiniz. Çeşitli mobilya firmalarının bünyesinde yeni tasarımlarla birlikte sunduğu mavi koltuk takımları, bütçelere uygun olarak satışa sunuluyor. Tabii büyük markalarda fiyatlar biraz daha pahalı. Ama yine kaliteli olmak kaydıyla birçok küçük marka var. Fiyatları daha uyguna gelmekte. Mavi koltuk takımı modelleri arasından seçim yapmadan önce bu markalara da göz atabilirsiniz.

Peki mavi koltuk takımı modelleri fiyatları neler? Sizin için küçük bir araştırma yaptık. 2500 TL’den başlayarak 8000 TL civarına kadar değişen bir fiyat aralığı söz konusu. Büyük markalarda yüksek fiyatlar gördük tabii ki. Fiyatı değiştiren bir diğer unsur ise mavi koltuk takımının tarzı, stili… Özellikle avangart olarak tasarlanan mavi koltuk takımının fiyatları daha uygun. Yeni gelin evlerinde sıklıkla rastladığımız ürünler bu avangart mavi koltuk takımları. Mavi renkteki chester koltuk takımları ise daha pahalı.

Mavi koltuk takımı modelleri ile çeşitli renkleri kombin edebilirsiniz. Özellikle koyu renkli mavi koltuk takımı ile beyaz rengi ve açık tonlar güzel bir uyum yakalıyor. Genel konsepti açık renkten yana kullanıp, mavi koltuk takımı modeli satın alabilirsiniz. Emin olun çok yakışacak.

Bir diğer renk tavsiyemiz ise pudra pembe ile soft renkteki bir mavinin uyumu. Sosyal medyada sıklıkla gördüğümüz evlerde kullanılan o renkler. Böyle bir seçim de yapabilirsiniz.