Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon takımları, oturma odalarının baştacıdır. Seçimi bu yüzden önemlidir. Salonunuz ile uyumlu bir takımın yanı sıra kalitesi de aradığınız düzeyde olmalı. Uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız, salon takımının kaliteli olmasına önem vermelisiniz. Hem aradığınız kaliteyi bulabileceğiniz, hem de tasarım itibarıyla beğeninizi kazanacak Bellona salon takımları modelleri arasından birini seçebilirsiniz. Birbirinden şık ve cezbedici görüntüleri ile Bellona salon takımları, birçok model ile karşınıza çıkmakta. Her sezon yenilenen kataloğu ile farklı zevklere hitap eden Bellona salon takımları modelleri, farklı bütçelere de hitap etmektedir.

İşte o bahsettiğimiz Bellona salon takımları modelleri ve fiyatları:

bellona salon takımları modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bellona salon takımları arasında yer alan Santana adlı ürün, yeni sezon modellerindendir. Üründe hakim olan krem tonu, salonunuza kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır. Dar odalarda açık renklerin önemini de biliyorsunuz. Ufak bir salona sahipseniz, bu takımı salonunuz için düşünebilirsiniz. Hoş detaylara sahip bu ürünün fiyatı 3100 TL civarındadır.

bellona salon takımları

Yukarıda gördüğünüz Bellona salon takımı modeli de yeni tasarımlardan biridir. Modern kesimli bu Lavida S salon takımının fiyatı ise 2870 TL'dir. Salonunuza bu takım ile eşsiz bir hava katabilirsiniz.

bellona salon takımları modelleri

Ahşap ayakları, modern çizgili tasarımı, renkli kırlentleri ve hakim olan açık renk ile beğenileri toplayan Lavida salon takımı da Bellona bünyesinde bulunmaktadır. Yeni sezon ürünlerden biri olan Lavida salon takımının fiyatı 2870 TL'dir.

bellona yeni salon takımları

Alışılagelmiş salon takımlarının biraz daha farklısı... Avensis salon takımı, metal ayakları ve siyah kollukları ile hem dikkat çekmekte hem de beğenileri kazanmakta. Kırlent modelleri de bir o kadar hoş ve beğeni kazanmakta. 3100 TL ile 3900 TL arasında değişen fiyat çizgisine sahip.

bellona salon takımları fiyatları

Osmanlı dönemine ait figürleri kırlentlerinde barındıran Anatolya koltuk takımı, ahşap ayakları ve hakim olan detaylar ile salonunuza şıklık kazandıracak. Bu şık ürünün fiyatı 3985 TL'dir.

bellona salon takımları modelleri

Biraz daha klasik mi arıyorsunuz? Gri ve lila renkli seçeneği ile karşınıza gelen Bellona Victoria salon takımı, farklı tasarımı ile ve 5500 TL civarında fiyatı ile... 

bellona beyaz salon takımları

Zebra desenli kırlentleri, beyaz rengi ve deri detaylı bu salon takımının adı Anfora'dır. Salonunuza şıklık katmaya hazır olan Anfora salon takımının fiyatı 2800 TL ile 3300 TL arasında değişmektedir.

bellona salon takımları

İki farklı tonda karşınıza çıkan bir model daha görüyoruz. Hem bej ve kahve tonlarında tercih edebileceğiniz Lifos salon takımını, hem de gümüş rengi ile de tercih edebilirsiniz. 2500 TL fiyatı ile Bellona mağazalarında...

bellona modern salon takımları modelleri

 Özel tasarımı ile kendini özel hissedenlere... Bellona salon takımları modelleri arasında yer bulan Casalis adlı ürün, 2100 TL ile 2700 TL arasında değişen fiyatlara sahip.

bellona salon takımı modelleri

Hoş tasarımı, detayları ile kesinlikle beğeninizi kazanacak bir model olan Monet salon takımının fiyatı ise 2650 TL'dir.

bellona salon takımları modelleri

Farklı tonlarda kullanıcı karşısına çıkan Vivaldi koltuk takımını da beğenmiş olabilirsiniz. Vivaldi koltuk takımının fiyatı 3330 TL'dir.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Salon Takımları Modelleri ve Fiyatları