Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Çocuklu ailelerin vazgeçemediği bir mobilyadır, ranzalar. Eğer ayrı çocuk odaları oluşturmak için yeriniz yok ise ve aynı oda içerisinde de iki ayrı yatağa yer veremeyecekseniz ranza modelini tercih edersiniz. Bazı aileler, çocuk odasının geniş olmasına rağmen yine, odada ranza kullanmaktadır. Bunun en büyük nedeninden biri, ranza kullanılan odanın daha geniş ve ferah olmasıdır. 

Çocuk odası için bir ranza modeli düşünüyorsanız, kalite ve güvenlik öğelerini dikkate almalısınız. Üretilen mobilyanın kaliteli olması sizin için ne kadar önemliyse, güvenlik standartlarına uygun olması da aynı önemi taşımalıdır. Ranzanın üst yatağına ait olan korumalığın, uygun yükseklikte olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca bir diğer güvenlik unsuru, ranzanın yüksekliğidir. Çok yüksek bir ranza tehlike oluşturacaktır. Yine aynı şekilde çok alçak bir ranza da alt yatağın rahat kullanılmasını engelleyecektir. Tam idealini bulmak için yerinde test edebilir ve bu konulara özen göstererek, daha dikkatli olabilirsiniz.

Bugün, yazımızı ranza modeli arayan aileler için Bellona ranza modelleri ve fiyatlarına ayırdık. Bellona ranza modelleri arasında iki farklı tasarıma rastladık. Diğer öncü firmalara göre Bellona, ranza modellerinde biraz sınıfta kalmış gibi. Çünkü bir örnek modele ve ekstra bir fiyat bilgisine ulaşabildik. Dilerseniz şimdi bu ulaşabildiğimiz, Bellona'nın ranza modellerine göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona ranza modelleri ve fiyatları

Hem çocuk odalarında, hem de genç odalarında kullanıma uygun, ahşap tonunun ağır bastığı, çok şık bir ranza modeli takımı görüyoruz. Bellona Nova ranza takımının fiyatı 2392 TL'dir. Bu, takım fiyatıdır. 

bellona ranza modelleri

Yukarıda yer alan Bellona ranza modelinin aynısıdır. Takım terine sadece ranzayı almak isteyenler için koyduğumuz detay bir resimdir. Bu tek ranzanın fiyatı ise 1069 TL'dir.

bellona ranza

Bellona'nın resmi web adresinde ranza modelinin resmine ulaşamadık ama Loft genç odası takımında, ranza detayının olduğunu öğrendik. Sadece ranzanın fiyatı 1022 TL'dir. Bir Bellona mağazasına giderek, ürüne ait ranzayı görebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Ranza Modelleri ve Fiyatları