Alternatif Site Adreslerimiz:

Hol Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evimizin giriş kısmı olduğundan dolayı hol dekorasyonu, belki de pek önemsenmemektedir. Bazılarımız tarafından, bu alan boş bırakılır ve diğer odalarda ki dekorasyona yönelinir. Eve girdiğimizde ilk izlenimi bize ve gelen kişilere vereceğinden dolayı, bana sorarsanız hol dekorasyonu büyük önem taşımaktadır.  Dağınık, boş ya da hoş bir görünüm sergilemeyen bir giriş, evinde aynı görünüm içerisinde olduğunu yansıtır. Belki de hiç öyle birşey yoktur ama belirttiğimiz gibi hol dekorasyonu ilk izlenim veren bir yer olmasından dolayı böyle bir sonuç ortaya çıkabilir.

Peki hol dekorasyonu için neler yapabilirsiniz, evinizin girişini nasıl daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz? Evinizin girişi için hoş bir duvar kağıdı, çeşitli tasarımlarda mobilyalar, şık aydınlatmalar ve aksesuarlar kullanabilirsiniz. Eğer dar bir girişe sahipseniz ise aşırı kullanımdan kaçınmalısınız. Ölçülü bir şekilde mobilya ve aksesuar kullanımına yer vermelisiniz.

hol dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin girişi için duvarlarda kullanabileceğiniz renkler... Hol, evin en özgür kısmı olduğundan dolayı, burada dilediğiniz tonlarda ki renkleri ve duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Genel olarak ev içerisinde farklılık yakalayabileceğiniz bir bölüm olabilir ama girişte daha huzurlu bir alan ve geniş bir görünüm için pastel tonlarda ki renklerin kullanımı uygun olacaktır. Aynı şekilde, koyu tonlardan ziyade açık tonların kullanımı doğru bir seçim olacaktır.

hol dekorasyonu

Renkli kişiliğinizi, evinizin giriş kısmına da yansıtabilirsiniz. Renkli tercihler hem size hem de misafirlerinize daha ilk baştan pozitif bir etki katacaktır.

hol tasarımı

modern hol dekorasyonu

Daha sade ve klasik ürünleri hol dekorasyonu için düşünebilirsiniz. Bunun yanı sıra  modern çizgilerde ki ürünlere, hoş tasarımlara evinizin girişinde yer verebilirsiniz. 

hol

hol dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Hol Dekorasyonu