Alternatif Site Adreslerimiz:

Mor Koltuk Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yine renklerle devam ediyoruz ve yine mor rengini ele alıyoruz. Çünkü mor, cesaretli bireylerin evlerinde çeşitli alanlarda yer verdiği tonlar arasında bulunuyor. Herkesin yapabileceği bir tercih değil. Bugün sizlere mor koltuk takımlarını tanıtıcam. Salon, oturma odası, misafir odasında yer verebileceğiniz bu mor koltuk takımlarından satın almak biraz cesaret istiyor. Bunu belirli kesim için söylüyorum, sadece. Klasik kahve, krem ve beyaz renklerini kullananlara yabancı bir renk tonu. Ama bir kere tadına baktığınız zaman bu mor renginin, evinizin her alanında kullanmak isteyeceksiniz. Çabuk sıkılabileceğiniz bir renk. Bu nedenle lütfen seçim yapmadan bir kez daha düşünün. Eğer uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız daha sade renklere yönelebilirsiniz.

Mor koltuk modellerini seçebilir, bunu evinizde en iyi şekilde konumlandırarak hoş bir uyum sağlayabilirsiniz. Sadece evinize olan uyumu değil, renk uyumunu da sağlamalısnız. Beyaz veya daha açık tonlarda evlere sahip olanlar mor koltuk takımlarını salonlarında kullanabilir. Zaten birazdan bakacağınız resimlerde  genellikle beyaz arka fon üzerine getirilen mor koltuk modellerini göreceksiniz.

modern mor koltuk takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Mor koltuk takımları arasında, farklı kumaş modelleri veya deri malzemeden üretilen ürünlere rastlamak mümkün. Deri ve kumaşın birlikte kullanıldığı mor koltuk modelleri de görmek kaçınılmaz. Ayrıca sadece mor değil, mor ile birlikte sunulan: beyaz,krem,kapiçino gibi renk çeşitliliği de var.  

Evinizde yer verebileceğiniz bu koltuk takımlarının tamamı mor olmasına gerek yok. Çeşitli ayrıntılarda, koltuk başlarında, kırlentlerde, işlenen figürlerde mor rengi hakim olabilir. Genel olarak koltuğun geri kalanı daha açık düşünülebilir.

Sizi biraz korkutmuş olabilirim ama şimdi bakacağınız bu mor koltuk modelleri aklınızı alacak. Hemen bir koşu gidip, marketten birşeyler alıyor gibi mor koltuk takımı alacaksınız. Daha fazla uzatmıyor bu modellere geçiyoruz.

mor köşe takımları

avangard mor koltuk

mor klasik koltuk takımları

Yukarıdaki iki farklı ürün, avangard olarak tabir ettiğimiz parlak kumaşlı mor koltuk modelleridir. Hem morun hem de klasiğin, ihtişamlı duruşunu yaşayabilirsiniz.

mor koltuk

mor koltuk takımları

Demin ki cümlelerimizde belirttiğimiz gibi, tamamen mor ile kaplanan bir koltuk takımı yerine parça parça olarak sunulan ve renk çeşitinin olduğu oturma gurubu da aklınızdaki modellerden olabilir.

sade mor koltuk modelleri

Daha sade birşeyler aklınızda varsa, yukarıda ki örnek oldukça uygun diye düşünüyorum.

mor beyaz koltuk takımları

mor oturma grupları

Misafirleriniz çok oluyorsa eğer, böyle bir mor köşe takımı satın alabilirsiniz. Mor ve beyaz çok uyum sağlıyor, kendiniz de gördünüz. Eğer aklınızı çeldiysek, satın aldığınız mor oturma grubunun resmini çekin ve bize gönderin. Sitemizde yayınlamaktan mutluluk duyarız.

mor oturma grupları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Mor Koltuk Takımları