Alternatif Site Adreslerimiz:

Pike Takımları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Pike takımları modelleri, özellikle sıcak yaz aylarında adeta bir kurtarıcı. Hem terletmeme özelliği hem de şık görüntüsü açısından bayanlar tarafından çok tercih edilen bir örtüdür. Üstelik pike takımlarınızı sadece nevresim gibi uyuduğunuzda üstünüze alacağınız bir örtü olarak değil, yatak örtüsü olarak da kullabilirsiniz. Yatağın örtüsü olarak kullanacağınız pike takımları modelleri,  oldukça  şık bir görüntü sağlar.

Genelde çoğu kişi pike takım modelleri arasında, hazır pike tasarımlarına yönelirler. Fakat el yapımı dantellerle süslenmiş bir pike takımı da bir başkadır, tabii ki. Çeyiz sandıklarında duran dantelleri değerlendirip, pike takımı hazırlayabilirsiniz. Hem pratik, hem de oldukça güzel olacaktır. Günümüzde artık herşey ve herkes hazıra kaçtığı için, eminim çoğumuz hazır pike takımları kullanıyoruz. Bu da gayet doğal. Hatta, el emeği göz nuruna saygısızlık olmasın ama hazır pike takımları daha güzel ve modern duruyor bence. 

pike takımları modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Pike takımları modelleri arasında tek renkli ürünlerin yerine, desenli ürünlere yönelebilirsiniz. Çiçek desenli bir pike takımı, çok şık duracaktır. Genç odalarında pembe, mor, mavi ve bej renkleri dinamik ve şık durduğundan, pikelerde de bu renklerin kullanıldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Yatak odanızda da aynı özeni gösterip, sizi yansıtan renklerde bir pike takımı hem görünüm hem de ruhen size daha uygun olacaktır. Açık tonlarda seçim yaparak, daha aydınlık ve ferah bir yatak odasına sahip olabiliriz. Güne başlamanın en pozitif hali, size pozitif duygular yükleyen renkler ile mümkün.

modern pike takımları

Bu pike takımında, farklı renk ve farklı desenler bir araya gelerek modern bir görünüm oluşturulmuş.

renkli pike takımları

mavi beyaz pike takımları

kalpli pike takımları

Romantik çiftler için detaylarına kadar düşünülmüş bir pike takımı... Pike üzerinde kullanılan gül figürleri ile bir kalp simge edilmiş ve bence çok müthiş bir sunum yapılmış.

pike takımı örnekleri

modern pike takımları

pike

Üzerine işlenen yuvarlak figürler, bu pike takımlarını her odada kullanıma uygun son derece modern bir görünüme büründürmüş. Genç odaları ve yatak odaları için, kolayca odaya uyum sağlayacak bir model.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Pike Takımları Modelleri