Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Katılım Şartları ve Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evim Şahane programı , hafta içleri hergün Kanal D ekranlarında yayına gelen bir dekorasyon formatıdır.Saat 14.30'dan itibaren , Kanal D ekranlarından Evim Şahane programını takip edebilirsiniz.Evinizin dekorasyonu tamamen , Evim Şahane ekibi tarafından değiştirilebilir.Salon,oturma odası,yatak odası,çocuk odası,yemek odası,banyo; aklınıza gelicek evin her alanı , Evim Şahane tarafından baştan yaratılabilir.

Evinizi değiştirmek istiyorsunuz ama manevi değeri olan eşyalarınızın işe yaramıyacağından mı korkuyorsunuz? Evim Şahane programı ; manevi değeri olan eşyalarınızı da , dekorasyonu tamamlanın evin bir bölümünde kesinlikle kullanıyor.Yani hiçbir şey değerini kaybetmemiş oluyor.

Evim Şahane programı , mimar Selim Yuhay ve ekibi ile birlikte belirlenen alanı inceliyor.Gerekli önizlemeler yapılarak çalışmalara başlanıyor.Duvar renkleri , perdeler, halılar , oturma grupları ve mobilyalar modern bir görünüme bürünüyor.Ayrıca aydınlatma da şık alternatifler kullanılıyor.Bunları yapmadan önce , bir bütçe belirleniyor.Sizi masrafa sokmadan , giderler Kanal D ekibi tarafından karşılanıyor.Yani , yeni eviniz size hediye oluyor.Ayrıca alışverişe çıkmadan önce ilk izlenimlerinizi , Evim Şahane tırı ile elde edebiliryorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde ki tüm çalışmalar 3 gün içerisinde tamamlanıyor ve bu kadar kısa süre içinde dekore edilen evinize kavuşuyorsunuz.

NOT: EVİM ŞAHANE YENİ ADI "GÜLE GÜLE OTURUN" İLE TV8 EKRANLARINDA TEKRAR YAYINA BAŞLIYOR. BAŞVURULARINIZI BUTONA TIKLAYARAK BİRKAÇ ADIMDA YAPABİLİRSİNİZ.

evim şahane başvuru formu 

Evİm Şahane Katılım Şartları 

Merak edilenler arasında, Evim Şahane katılım şartları var.Öncelikle : Evim Şahane Başvuru Formunu dolduruyorsunuz.Bu formda neler yer alıyor?

  • Adınız Soyadınız
  • Size ait bir fotoğraf
  • Dekorasyonu yapılıcak evin , dış görünümüne ait fotoğraf
  • Dekorasyonu yapılıcak odanın görünümüne ait fotoğraf
  • İletişim ve eviniz ile ilgili bazı sorular

Biraz da şansınız varsa  geriye,  Evim Şahane programı ile evinizin değişimini izlemek kalıyor. İyi şanslar...

Evim Şahane Mutfak Dekorasyonları:

 

evim şahane

evim şahane başvuru formu

evim şahane

evim şahane programı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Katılım Şartları ve Başvuru Formu
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable