Alternatif Site Adreslerimiz:

Bahçeler İçin Süs Havuzları

Sponsorlu Bağlantılar

 

E artık yaza girdik. Sıcaklar şimdiden bunaltmaya başladı. O, akşam güneş batımına doğru ortaya çıkan keyiflerde gün yüzüne çıktı diyebiliriz. Balkon ve bahçe keyfi şu günlerde çok keyifli bir hal almaktadır. Sıcaklar çok daha arttığında çok fazla dışarıda durmak istemeyeceğinizden dolayı, şimdiden bahçe ve balkonların keyfini sürmek gerek. Bir bahçeniz varsa, onun dekorasyon çalışmalarına vakit kaybetmeden başlayın.

Bahçe dekorasyonu yapacaklar için büyük ya da küçük bir alan fark etmeksizin her alana bu dekorasyon çalışmaları yapılabilir. Özellikle bahçe oturma grupları ile bahçe keyfini katlamak mümkündür. Aydınlatmayı, renkli ve cıvıl cıvıl çiçekleri de unutmamak gerek. Özellikle şık ve dekoratif aydınlatmalar ile yeteri kadar aydınlatılan bahçeler akşam yapacağınız sohbetleri, keyifleri çok daha uzun süre geçirmenize olanak tanımaktadır. Hem ilgi çeken bir görüntü bu aydınlatmalar ile mümkündür. Bahçe dekorasyonu için bir de bahçelere özel süs havuzları dikkat çekmektedir. Yazın en çok aranan içeceği su, süs havuzu ile bahçenize ferahlık kazandırabilir. Suyun yaşattığı o huzur, süs havuzu ile bahçenize taşınabilir.

bahçe dekorasyonu süs havuzları

Sponsorlu Bağlantılar

Süs havuzları tek düze bir tasarıma sahip değil. Yine birçok farklı tasarım süs havuzları modelleri arasında boy göstermekte. Bahçenizin büyüklüğüne, konuma göre bir süs havuzu modeli seçebilir, bunu bahçeniz için uygulatabilirsiniz. Süs havuzunu kendiniz de yapabilirsiniz. Biraz kabiliyetiniz varsa örnek modeller ile bahçenize özel bir sus havuzu tasarlayabilirsiniz.

Süs havuzları içinde farklı modeller bulunmakta ama özellikle şelalesi bulunan süs havuzları rağbet görmektedir. Doğal taşlarla da bezenen bu süs havuzu modelleri çok şık olabilmektedir. Zaman kaybetmeden örnek süs havuzlarına göz atarak bu kanıya nasıl vardığımızı anlayabilirsiniz.

süs havuzları

süs havuzları

süs havuzları ile bahçe dekorasyonu

süs havuzları örnekleri

süs havuzu

bahçeler için süs havuzları

süs havuzları modelleri

süs havuzu modelleri

süs havuzları örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Bahçeler İçin Süs Havuzları