Alternatif Site Adreslerimiz:

Mutfak Dolabı Düzeni

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mutfak dolaplarının düzenli olması, hemen her kadın için önemli bir detaydır. Aradığınızı bulmak ve neyin nerede olduğunu bilmek, mutfakta düzeni sağlarken, yemek yaparken de işinizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Son dönemde Instagram'da oldukça popüler olan ev düzenleme ve mutfak dolabı düzeni sayfalarına sizler için göz attık ve en beğendiğimiz örnekleri bu yazımızda bir araya getirdik. İşte birbirinden güzel fikirlerle mutfak dolabı düzeni fikirleri...

mutfak dolabı düzenleme

mutfak dolabı düzeni

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik bir dolap içi, yeteri kadar eşyayı düzenli tutmanızı zorlaştırabilir. Onun yerine, iki katlı raylı bir raf sistemi yaptırarak, tüm kavanozlarınızı düzenli tutabilir ve aradıklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

mutfak düzeni

Mutfak dolaplarını düzenli tutmak için, çeşitli boy ve ebatlarda kavanozlara ihtiyacınız olacak. Birkaç katlı bir raf bölümünüz varsa, onu kiler dolabına dönüştürmek ve bir yandan da düzenli tutmak için, içindekini görebileceğiniz cam kavanozlar çok işinize yarayacak.

mutfak dolabı düzeni nasıl olmalı

Mutfakta yeterli alanınız yoksa, farklı düzenleme fikirlerinden de yardım alabilirsiniz. Manyetik kapaklı kavanozlar, mutfak dolaplarının altına rahatlıkla konumlandırılabilir.

mutfak dolabı düzenleme

Mutfak dolaplarının içini düzenli tutmak sandığınız kadar zor değil. IKEA mağazalarında bunun için çok çeşitli düzenleyiciler bulabilirsiniz. Tencere ve tavalarınızın üst üste durmasından şikayet edip duruyorsanız, bu tarz fikirlerden yardım alabilirsiniz.

mutfak dolabı düzenleme örnekleri

Tavaları düzenli tutmak için oldukça yaratıcı bir mutfak dolabı düzenleme fikri daha. Sos tavaları, krep tavaları, Wog tavalar derken, mutfakta çok sayıda tavaya yermeniz gerekebilir. Her birini düzenli tutmak için, siz de böyle bir dolap içi düzenleyiciden yardım alabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Mutfak Dolabı Düzeni