Alternatif Site Adreslerimiz:

Açık Renkli Mutfak Dolabı Modelleri 2017

Sponsorlu Bağlantılar

 

Krtik yapılarak değerlendirilmesi gereken odaların başında gelir mutfaklar. Çünkü değişimi oturma grubunu değiştirmek kadar kolay değildir, bildiğiniz gibi. Bu nedenle mutfak dolabı seçerken çeşitli kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. En önemli kriterlerden biri mutfak dolabının rengidir. Mutfak dolabı seçilirken kalite, kullanışlılık, tarz, renk gibi detaylar öne çıkarken renk seçiminin tüm atmosferi değiştirebileceğini unutmamanız da gerekir!

Mutfak dolabı rengine karar verirken çeşitli unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu unsunlar: mutfağın geniş ya da dar olması, aldığı ışık değeri, mutfağın genel yapısının tarzı, evin diğer alanları ile uyumu, temizliği... Bahsi geçen bu unsanlar renk kararı alırken göz ardı edilemez.

Son dönemin mutfaklarına baktığımızda koyu renkli mutfak dolaplarının seçildiği gibi açık renkli mutfak dolabı modellerinin de yoğun olarak talep gördüğünü söyleyebiliriz. Açık renkli mutfak dolapları, özellikle uzmanların da tavsiyesi doğrultusunda önerilen mutfakların başında gelmektedir. Peki açık renkli mutfak dolabı modelleri size ne gibi fayfalar sağlar?

Sponsorlu Bağlantılar

açık renkli mutfak dolabı tasarımları

  1. Açık renkli mutfak dolabı modelleri, mutfağı dar olanların kesinlikle tercih etmesi gereken modellerdir. Diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi açık renkler odanın hacmini olduğundan daha büyük gösterecektir. Biraz algıya müdahale eden bir tondur. Bunun yanı sıra açık renk ferahlık katacaktır.
  2. Önemli bir diğer detay ise açık renkli mutfak dolabı modellerinin ışık almayan, kör noktada kalan mutfaklarda minimum seviyedeki ışığı daha iyi yansıtacağından dolayı seçilebilir. Bu bir artı sağlayacaktır, mutfağınıza. Minimum seviyede yayılan ışık açık renkli mutfağın sayesinde daha fazla yansıyacaktır. Bu da daha fazla ışık demektir.
  3. Açık renkli mutfaklar kolay uyum sağlaması konusunda da tercih edilebilir. Evinizin genel yapısına rahat uyum sağlayacaktır. Ayrıca mutfak aksesuarları ile açık renkli mutfağınızı renklendirmek sizin elinizde. Hoş bir birliktelik kullanılacak olan çeşitli, renkli aksesuarlar ile sağlanabilir.
  4. Temizlik ve hijyen sizin birinci önceliğiniz mi? Yine açık renkli mutfak dolabı modelleri arasından seçim yaparak daha kolay temizlenen ve hijyen algısını daha rahat sağlayan bu mutfaklar ile gönlünüz rahat olabilir.

Dilerseniz şimdi açık renkli mutfak dolabı modelleri, 2017 tasarımlarına göz atalım.

açık renkli mutfak dolapları

açık renkli mutfaklar

açık renkli mutfak dolabı modelleri

açık renkli mutfak

açık renkli mutfak dolabı

açık renkli mutfak dolapları modelleri

açık renkli mutfak dolapları

açık renkli mutfak


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Açık Renkli Mutfak Dolabı Modelleri 2017