Alternatif Site Adreslerimiz:

En Moda Mutfak Dolabı Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

En Moda Mutfak Dolabı Renkleri
Mutfak dolaplarınızı yenilemenin ucuz ve kolay bir yol: mutfak dolaplarını boyamak. Kulağa farklı ve biraz cesaret isteyen bir uygulama gibi görünse de, yeni bir mutfak dolabına masraf etmektense, bu riski almaya kesinlikle değer. isterseniz berrak nötr bir görünüm veya cesur katacak renkleri tercih edebilir ve çarpıcı gölgeler kullanabilirsiniz. Bu kalabalık hoşunuza gidecek mutfak dolap renkleri mutfakta değişiklik yaratmak için ilham kaynağı olacaktır.

mutfak dolabı renkleri

Nane Şekeri
Açık yeşil, nane rengi dolaplar mutfağınıza yumuşak bir hava katar. Pastel boya renkleri, etrafı aydınlatır, modern ve vintage stiller ile mutfağınızın renklerine eşit bir stil kazandırır. 2017'de en moda mutfak dolabı renkleri arasında yer alan nane şekerini, beyaz mutfak dolaplarınızı yenilemek için kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Light Gri
Gri renkli mutfak dolapları, mutfakta şık ve nötr bir yüzey sağlar. Geleneksel dolapların modern ve sıcak gri boya ile hoş bir karışımı; temiz, rahat ve konforlu bir mutfak ortamı yaratır. Mutfağınızın dolaplarını yenilemek için grinin bu açık tonları kesinlikle doğru seçim.

Klasik Mavi
Okyanus mavisi tonları, mutfağınızda yatıştırıcı ve sakin bir ortam yaratır. Deniz kenarının konforunu mutfağınızı taşıyan klasik mavi, en moda mutfak dolabı renkleri arasında yer alıyor. Beyaz cephe kaplamaları ve ahşap tezgahlar ile karıştırdığınızda mutfakta yepyeni bir görünüm yaratacaksınız.

Adaçayı Yeşili
Adaçayı yeşili tonları, mutfağınızda tek başına yeterli olmayabilir. Onu yanında kumlu tonlar ve soluk yaprak tonları ile birlikte kullanarak mutfak dekorasyonu için doğru seçimler yapabilirsiniz. Griye alternatif olarak yeşilin narin tonlarını deneyin.

Portakal Kabuğu Rengi
Mutfağınızda turunçgil tonları ile yeni bir başlangıç yapın. Portakal kabuğu rengi bunun için doğru bir seçim. 2017 yılının en moda mutfak dolabı renkleri arasında yer alan bu tonlar, parlak beyaz arka plan ve siyah bir tezgah ile şık bir uyum yakalayacak.

Parlak Beyaz
Parlak beyaz dolaplar, geleneksel mutfaklara damgasını vuruyor. Koyu renkli bir tezgah üstü ile buluştuğunda ortaya harika bir görünüm çıkacak. Yeni sezonun en moda mutfak dolabı renkleri arasında yer alan parlak beyaz mutfak dolaplarını, sıcak sarı bir duvar rengi ile tamamlayabilirsiniz.

en moda mutfak dolabı renkleri

moda mutfak dolabı renkleri

mutfak dolabı rengi

en moda mutfak dolapları renkleri

mutfak dolapları renkleri

mutfak dolabı rengi

mutfak dolapları

moda mutfak dolabı rengi

moda beyaz mutfak dolabı rengi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon En Moda Mutfak Dolabı Renkleri