Alternatif Site Adreslerimiz:

Yeni Gelinlerin Mutfak Dekorasyonları 2017

Sponsorlu Bağlantılar

 

En mutlu andır o, kadınların en özel anlarını evlilik ile taçlandırmaları... Bu nedenledir ki her şeyin en özel olması gereklidir. Yeni gelinlerin düğünleri ne kadar önem taşıyorsa aynı şekilde ev dekorasyonları, alınan mobilyalar da o denli önem taşımaktadır. Son dönemde yeni gelinlerin evlerini görücüye çıkartmaları, o özel olarak dekore ettikleri evlerini sunmaları da bu yüzdendir. 

Yeni gelinler için ev dekorasyonunda en değerli odalar ise yatak odaları ve mutfaklardır. Bu yazımızda mutfaklarını fikir alınması açısıyla paylaşan gelinlerin, mutfak dolaplarına ve mutfak dekorasyonlarına yer vereceğiz. Yeni gelinlerin mutfak dekorasyonları 2017 yılında mutfak modasının çizgisini görmeniz ve ne denli değiştiğine tanık olmanız adına güzel bir fırsattır.

yeni gelin evleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni gelinlerin mutfak dekorasyonları, 2017 paylaşımlarına göz attığımızda genellikle beyaz ve ferah seçimler yaptıklarını görebiliriz. Siz de yeni evleniyor ve mutfak dolabı seçmekte zorlanıyorsanız, açık tonlardan faydalanabilirsiniz. Hem çocuklarınız büyüyene kadar dağınıklıktan ve mutfak dolaplarındaki o parmak izlerinden korkmanıza da bir süre gerek kalmayacaktır. Yalnız farkettiğimiz bir detay var: özellikle beyaz tonlarının tercih edildiği mutfaklarda mor, pembe, mavi gibi tonlardan serpiştirilmiş. Aksesuar seçimlerinde bu tarz renk detaylarına yer verilmiştir.

Yeni gelinlerin mutfak dolaplarına şöyle bir baktığımızda modüler mutfakların da oldukça fazla tercih edildiğini görebiliyoruz. Eğer bir de mutfağınız küçükse bu modüler seçimler fazlasıyla işinize yarayacaktır. 

Şimdi gelelim yeni gelinlerin o beğenilesi mutfak dekorasyonlarına... Yeni evlenen çiftlerin bizimle paylaştığı o evlere göz atabilir, seçimlerinizi bu doğrultuda değişirebilirsiniz.

yeni gelinlerin mutfakları

yeni gelinlerin mutfak dolapları

yeni gelin mutfak dolapları

yeni gelin mutfak dolapları

yeni gelin mutfak dekorasyonu

yeni gelin mutfak dolabı

yeni gelin mutfak dolapları 2017

yeni gelin ev mutfak dekorasyonu

yeni gelin beyaz mutfak modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Yeni Gelinlerin Mutfak Dekorasyonları 2017