Alternatif Site Adreslerimiz:

Vintage Mutfak Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Vintage Mutfak Dolapları

Eski mutfağınızdan sıkıldıysanız mutfağınızı yeniden dekore etmenizi sağlayacak yepyeni tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Eski dönem Amerikan mutfaklarını anımsatan ve son yıllarda dekorasyonda ön plana çıkan vintage tarzı, mutfak dekorasyonunda da kendini gösteriyor. Hem kullanışlı, hem pratik hem de modern seçimler sunan vintage mutfakların olmazsa olmazı vintage mutfak dolabı modelleri oluyor. Beyaz, açık pembe, pudra rengi, açık yeşil gibi soft renklerin daha çok kullanıldığı vintage mutfaklarda zarif ve sade bir tarz karşımıza çıkıyor.

Amerikan mutfak dolaplarının tarzını yansıtan vintage mutfak dolapları modelleri son dönemde trend tasarımlar sunuyor. Mutfağınızın renkleri ile daha şık ve daha modern görünümler yaratmak için siz de tercihinizi bu dolaplardan yana kullanabilirsiniz. Modern bir mutfak dekorasyonu yerine, nostaljik görüntüsü ile vintage mutfak dekorasyonunu tercih edebilirsiniz. Yine vintage mutfak aksesuarları, el havluları, renkli kavanozlar ile tamamlanacak vintage tarzda bir mutfak dekorasyonu ile mutfağınızdan çıkmak istemeyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

vintage mufakları dolapları

Geçmişin yansımalarını yeni dönem mutfaklarda da görüyoruz. Özellikle yeni evli çiftlerin, genç çiftlerin tercihi olan ve 60 ve 70’li yılların modasını ve o yılların dekorasyonunu yansıtan vintage bir mutfak dekorasyonunda kullanacağınız dolapların kulplarına kadar her detay oldukça önemli. Mint yeşili, buz mavisi, şeker pembesi gibi renkler, vintage mutfak dolabı modelleri için en çok kullanılan renklerin başında geliyor. Bu tarz mutfak dolapları arıyorsanız, alışverişlerinizi çeşitli dekorasyon mağazalarından yapabilirsiniz.

vintage mutfak dolapları

vintage mutfak dolapları modelleri

vintage mutfaklar

vintage mutfak dolabı

vintage mutfak örnekleri

vintage mutfak resimleri

vintage dolaplar

vintage mutfak

yeşil vintage mutfak dolapları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Vintage Mutfak Dolapları