Alternatif Site Adreslerimiz:

Country Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Country Mutfak Modelleri

Mutfaklarda vintage ve modern tarzı buluşturan, hem Fransız hem de Amerikan tarzını yansıtan, farklı seçenekleri ile 2016 mutfak dekorasyonu trendleri arasında da yerini alan country mutfak modelleri, şıklığı ve modernliği ile minimal, sade ama şık seçenekler sunuyor. Mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak istiyorsanız, tercihinizi country tarzda dekorasyon ürünleri ve mutfak dolaplarından yana kullanabilirsiniz.

Son yıllarda tıpkı moda dünyasında olduğu gibi dekorasyon dünyasında da geçmişe dönüş yaşanıyor. 60'lar, 70'ler ve 80'lerin modası ile günümüz modasını buluşturan 2016 mutfak dekorasyonu trendleri arasında yerini alan country mutfak modelleri, cam kapaklı, ahşap kapaklı ve klasik kapaklı seçenekler sunuyor. Genellikle beyaz, mint yeşili, krem rengi, lila rengi gibi soft renklerin ön plana çıktığı country tarzında mutfak dekorasyonu ile ferah ve kullanışlı mutfaklar yaratabilirsiniz. Klasik tarzdaki mutfak dekorasyonunuzu, içinizi açacak bir tarz ile değiştirmek için country mutfak modelleri doğru birer seçenek olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz country mutfak modelleri

Yeşil ve mavinin açık tonları country tarzda mutfak dekorasyonunda sıkça kullanılıyor. Bizim favorimiz ise mint yeşili oluyor. Mint yeşili mutfak dolapları ile tamamlayacağınız mutfak dekorasyonu, country mutfak modelleri arasındaki yerini alıyor. Hem şık hem minimal hem de sade detayları ile mutfaklarda vintage rüzgarları estiren bu mutfak dolapları arasında her tarza ve zevke uygun renk ve modeller bulmak mümkün. Küçük bir mutfağınız varsa, açık renkleri ile ön plana çıkan country mutfakları tercih edebilirsiniz.

country mutfak

country mutfak modelleri

country mutfak dolabı modelleri

country mutfaklar

country mutfak dolapları modelleri

country mutfak dekorasyonu modelleri

country mutfak


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Country Mutfak Modelleri