Alternatif Site Adreslerimiz:

Fuşya Mutfak Dolabı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son yıllarda dekorasyonun trend renkleri büyük bir hızla değişiyor. Özellikle mutfak dekorasyonunda, yıllardır alıştığımız beyaz ya da kahverengi mutfak dolaplarının yerini, artık çok daha renkli, çok daha canlı ve çok daha dikkat çekici renk ve modeller alıyor. Yeni evli çiftlerin evinde sıkça görebileceğiniz bir mutfak dolabı rengi de fuşya oluyor.

Geleneksel kadınların kullanmaya pek cesaret edemediği, ancak modern ev dekorasyonunda son dönemde sıkça karşılaştığımız fuşya mutfak dolabı modelleri, mutfağın havasını bir anda değiştiriyor. Genç bayanlar için harika bir seçenek olan bu renk dolaplar, mutfağınıza yepyeni bir görünüm, yepyeni bir tarz kazandıracak. Son dönemde, alt üst dolaplardaki renk farklılığı da gözlerden kaçmıyor. Tezgah altı mutfak dolaplarını beyaz, üst mutfak dolaplarını fuşya tercih ederek de şık, modern ve ferah bir alan yaratabilirsiniz.

fuşya mutfak dolabı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fuşya renkli mutfak dolabı tercih edecekseniz, mutfakta bazı diğer değişikliklere de gitmeniz gerekecek. Zaten yeterince dikkat çekici olan bu rengi, beyaz gibi soft renkte mutfak aksesuarları ve tekstil ürünleri ile tamamlayabilirsiniz. Büyük bir mutfağınız varsa, siyah da yine mutfakta fuşya renkli mutfak dolapları ile tamamlayabileceğiniz renklerden. Bu tarz renkler, hem büyük hem de küçük mutfaklar için ideal. Fuşya mutfak dolabı modelleri için Lineadecor, Vanucci, Zeguma, İtal Deko, Artevetta, Bonvagon, Selecta Mutfak, Evdema, Guen Mutfak, Land gibi mutfak dekorasyon mağazalarını, daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız da; İKEA, Koçtaş, Tekzen gibi yapı marketlerini ziyaret edebilirsiniz.

fuşya renkli mutfaklar

fuşya mutfak dolapları

fuşya mutfaklar

fuşya renkli mutfak dolabı modelleri

fuşya mutfak modelleri

modern fuşya mutfak


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Fuşya Mutfak Dolabı Modelleri