Alternatif Site Adreslerimiz:

Bar Tipi Mutfak Masası

Sponsorlu Bağlantılar

 

Stüdyo daireler ve yeni evlenen çiftler için ideal bir mutfak masası modeli olan bar tipi mutfak masaları, rahat kullanımı ile tercih edebileceğiniz bir model. Geniş bir mutfak tezgahınız varsa, tezgahın bir kenarına yaptıracağınız uzun bar tipi mutfak masaları, mutfakta oldukça kullanışlı bir alan yaratmanızı sağlayacak. Yüksek bar tipi sandalyeler ile birlikte kullanılan bu masalar, birçok farklı renk seçeneği ile dekorasyon mağazaları ve büyük yapı marketlerinde bulabileceğiniz ürünlerden.

Küçük mutfaklar için ise duvara monte ederek kullanacağınız, ince uzun modelleri ile yerden tasarruf etmenizi sağlayan bu masalar, geniş ailelerin de tercih edebileceği modellerden. Sabahları evden çıkmadan önce aperatif bir şeyler atıştırmak için ya da bir bardak kahve içmek için kullanabileceğiniz bu rahat ve kullanışlı masaları, İkea, Bauhaus ve Praktiker gibi yapı marketlerinde de uygun fiyata bulabilirsiniz.

modern bar mutfak masası modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfak dekorasyonunuzun rengine uygun bir renkte tercih edebileceğiniz bar tipi mutfak masası, L tipi modelleri ya da ince uzun modelleri ile tercih ediliyor. Dar uzun bir mutfağınız varsa ve mutfakta oturma alanı yaratamamaktan şikayet ediyorsanız, ince uzun tasarımlı bari tipi masalar mutfağınız için iyi bir seçenek olacak. Aynı şekilde büyük, ferah ve geniş bir mutfağınız varsa da mutfağın merkezine yerleştireceğiniz L tipi mutfak masalarını tercih edebilirsiniz. Bu tarz masalar, hem geniş hem de dar mutfaklarda kullanabileceğiniz masa modellerinden biridir.

Bar tipi mutfak masası örnekleri:

bar tipi mutfak masası

bar mutfak masası modelleri

bar tipi mutfak masaları

bar mutfak masaları modelleri

bar tipi mutfak masaları

bar tipinde mutfak masaları

geniş mutfaklara bar tipi mutfak masası

bar tipi masa

bar tipi mutfak masası resimleri

bar tipinde masalar

modern mutfaklara bar tipi masa


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Bar Tipi Mutfak Masası