Alternatif Site Adreslerimiz:

Akrilik Mutfak Tezgahı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Zengin renk ve doku seçeneği ile dikkat çeken akrilik mutfak tezgahı, kolay temizlenebilir özelliği ile de son yıllarda mutfak dekorasyonundaki yerini sıkça almaya başladı. Şık ve lüks görüntüsü ile mutfağınıza modern bir görünüm kazandıran akrilik tezgahlar, standart ahşap işleme makineleri ile işlenmektedir. Isıyla şekil verilen ve kolay şekil alabilen bu malzeme, oldukça özel bir malzemedir. Mutfakta üzerinde sıcak bir şey unuttuğunuzda bile herhangi bir yanma veya bozulma yapmaz. Akrilik mutfak tezgahlarında yanık lekeleri kolaylıkla giderilebilir.

Homojen bir malzeme olan akrilik mutfak tezgahı, kolay temizlenebilir özelliğinin yanı sıra aynı zamanda çevre dostudur. Sağlığa herhangi bir zararı olmayan akrilik tezgah, seramik, metal ve ahşap gibi diğer birçok malzeme ile de uyumlu olduğundan yaşadığınız mekana uyum sağlar. Kaliteli görüntüsü ile evinize şıklık, mutfağınıza konfor ve kaliteyi getiren akrilik mutfak tezgahı, derzsiz olarak birleştirilir. Bu sayede uygulama ve tasarımda oldukça geniş uygulama seçenekleri sunar.

akrilik mutfak tezgahı

Sponsorlu Bağlantılar

Yine derzsiz olarak birleştirilmesi sayesinde bakteri oluşumuna izin vermeyen ve kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan akrilik mutfak tezgahının temizliği su ve deterjanlı bez ile gerçekleştirilmektedir. Geniş desen ve renk seçeneği ile hemen her mutfakta tercih edebileceğiniz bir malzeme olan akrilik mutfak tezgahı, dayanıklı ve yenilenebilir bir malzemedir. Sık kullanılsa bile kolay temizlenebilir ve kolay çizilmeyen bu tezgahlar, çatlak ve yanık gibi sorunlarda kolay tamir edilebilir ve düzeltilebilirdir.

akrilik mutfak tezgahı

akrilik tezgah

akrilik mutfak tezgahları

modern akrilik mutfak tezgahı

mutfaklara akrilik tezgah


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Akrilik Mutfak Tezgahı