Alternatif Site Adreslerimiz:

Vintage Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Klasik mutfak dolapları, aynı tip mutfak eşyaları ve beyaz mutfak tülleri artık gözünüze hitap etmiyor mu? O zaman mutfağınızda yepyeni bir dünya yaratmanın zamanı geldi demektir. Evinizi baştan yaratmak için işe mutfaktan başlayın. Hanımların hiç kuşkusuz gün boyunca en çok vakit geçirdikleri mekan mutfaklardır. Vintage mutfak modelleri, evinize doğal ve bir o kadar da modern bir görünüm kazandıracak. Mutfak dolaplarınız beyaz mı, o zaman fayanslarda su yeşili ya açık mavi renkleri tercih ederek vintage etkisi yaratmanız mümkün. Perde ve halılarda da pudra rengi gibi soft renkler tercih ederek, mekana hem modern hem de vintage bir hava getirebilirsiniz.

vintage mutfak dolabı modelleri

Son yılların gözde dekorasyon trendlerinden birisi olan vintage esintisi, artık mutfaklarda da esiyor. Huzur ve ferahlığı da beraberinde getiren vintage mutfak modelleri, özellikle yeni evlenen çiftlerin gözdesi oluyor. Klasik kahverengi ya da klasik tipte beyaz mutfak dolapları artık size göre değilse, onları yenileri ile değiştirebilir ya da üzerlerinde ufak değişiklikler yaparak mutfağınıza vintage bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son dönemde mutfak dolaplarını boyatmak ya da değiştirmek yerine, özellikle yapışkanlı folyo kağıtlara büyük rağbet gösteriliyor. Vintage tarzda modellerin de yer aldığı yapışkanlığı folyo kağıtları, mutfak ve banyo gibi su ve nemin olduğu ortamlarda da rahatlıkla tercih ediliyor. Vintage tarzda kağıtlardan satın alarak mutfak dolaplarını ya da duvarlarını kaplayarak, beklediğiniz etkiyi çok daha ekonomik bir şekilde yaratabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vintage mutfak modelleri denildiğinde ilk aklımıza gelen renkler beyaz, su yeşili, pudra, pembe, açık mavi gibi soft renkler oluyor. Bu renkler sayesinde mutfağınızın o kasvetli havasını da ferah bir hale getirebilirsiniz. Son yıllarda dekorasyonda eskilere bir dönüş yaşandığını hepimiz biliyoruz. Bu nedenle salon ve mutfak dekorasyonlarında vintage tarzı tasarımlar ön plana çıkıyor. 1950 ve 60’ların ruhunu yansıtan vintage mutfak modelleri, iç açıcı görünümü ile mutfaktan hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

vintage mutfak

vintage mutfak modelleri

vintage mutfaklar

vintage stili mutfak modelleri

modern vintage modelleri

vintage mutfak dekorasyonu

beyaz renkli vintage mutfak dolabı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Vintage Mutfak Modelleri