Alternatif Site Adreslerimiz:

İtalyan Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son yılların öne çıkan dekorasyon stillerinden etkileniyor ve yaşam alanlarınızı modern dekorasyon stillerine uygun olarak tekrar düzenlemek istiyorsanız İtalyan mutfak modelleri mutlaka ilginizi çekecektir. Bayanların oldukça fazla zaman geçirdikleri mutfakların hem göz zevklerine hem de ihtiyaçlarına hitap etmesini sağlayan bu tasarımların en öne çıkan bölümü ise tabi ki yoğun beyaz etkisi. Hijyenin, temizliğin ve saflığın rengi olan beyazın son yıllarda gerek minimal gerek İskandinav dekorasyon stillerinin etkisiyle sıklıkla kullanılması beyaz mutfak anlayışının giderek yaygınlaşmasını sağladı ve İtalyan mutfak tasarımları bayanların gönüllerine taht kurdu.

Modernizm etkisinde şekillenen İtalyan mutfak modelleri ile huzur dolu ve gösterişten uzak mutfaklar yaratmak istiyorsanız beyaz tonları içerisinden seçeceğiniz bir duvar boyası ile işe başlayabilir, ister parlak ister mat ancak beyaz ve siyah renklerinden oluşan mutfak dolaplarınız ile mutfak içerisindeki siyah beyaz etkiyi oluşturabilirsiniz. Döner tezgah modelleri ve yüksek bar tabureleri ile şıklıkla modernliği aynı anda mutfaklarınıza ekleyebilir ve daha iddialı bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutfak içerisinde kullandığınız küçük ev aletleri ya da beyaz eşya ürünlerinizi siyah modellerden tercih edebilirsiniz.

modern italyan mutfak dolabı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Modern tasarımları hayatınız içerisinde görmekten keyif alıyor, sadelik ve şıklığı aynı anda hayatınızda bulundurmak istiyorsanız İtalyan mutfak modelleri arasından yapacağınız seçimleri bir araya getirebilir ya da yapacağınız araştırmalarda karşınıza çıkan örnek uygulamaları mutfaklarınızda bire bir uygulayabilirsiniz ancak mutfak tasarımı oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli etken mutfağınızın genişliği olmalıdır. Güvenli bir çalışma ortamı oluşturmanın yanında çok daha geniş ve ferah bir görünüm elde etmek istiyorsanız İtalyan mutfak modelleri ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır.

italyan mutfak

italyan mutfak dolapları

italyan mutfak dolabı modelleri

modern italyan mutfaklar

italyan mutfak tasarımı

italyan mutfak dolapları

italyan mutfak örnekleri

italyan mutfak


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon İtalyan Mutfak Modelleri