Alternatif Site Adreslerimiz:

Sade Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Genellikle hanımların büyük zamanlarını harcadıkları ve gün içerisinde sıklıkla ziyaret ettikleri mutfakların dekorasyonu yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler mutfak içerisindeki güvenlik ve mutfağın işlevsel şekilde kullanılabilmesi olmalıdır. Aynı zamanda yanına şıklığı da eklemek isteyen hanımlar için aksesuar kullanımı da mümkün olsa da mutfaklarınızın sade bir şıklığa sahip olması hem içerisinde çok daha verimli zaman geçirmenizi hem de çok daha az yorulmanızı sağlayacaktır. Mutfaklarınızda var olan düzeni değiştirmek ya da yeni eviniz için huzurlu bir mutfak oluşturmak istiyorsanız sade mutfak modelleri içerisinden rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

sade mutfak modelleri

Sadelik ve şıklık dendiğinde akla ilk gelen renk olan beyaz özellikle son yıllarda mutfak dekorasyonu içerisinde kendisine geniş bir yer buldu. Beyaz oda tasarımları arasından sıklıkla tercih edilen beyaz mutfak dekorasyonları sade mutfak modelleri oluşturmak için iyi bir başlangıç olabilir. Beyaz mutfak dolaplarından beyaz eşyalarınıza ve hatta geniş bir mutfağa sahipseniz beyaz yemek takımlarına yer verebileceğiniz bu stil ile hem gözünüzü hem de sizi yormayacak mutfaklar oluşturabilirsiniz. Beyaz ile dekore ettiğiniz mutfağınıza biraz da şıklık katmak istiyorsanız gümüş rengi aksesuarlar tercih edebilir ya da buzdolabı ve bulaşık makinenizi gri seri ürünler arasından seçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sade mutfak modelleri dendiğinde akla gelen ikinci dekorasyon stili ise country olmalıdır. Masif mobilyaların ve pastel renklerin yer aldığı bu dekorasyon stiline göre dekore ettiğiniz mutfaklarınızda kullanacağınız masif mutfak dolapları ve tezgahlarınıza pudra, toz pembe ya da gök mavisi gibi pastel renkler içerisinden tercih edeceğiniz aksesuarlarınızı ekleyerek hem sade ve şık hem de çok daha doğal gözüken mutfaklar yaratabilirsiniz.

sade mutfak dolapları

sade mutfak modelleri

beyaz sade mutfak modelleri

sade mutfak dolabı modelleri

sade mutfak dolabı

sade mutfaklar

sade mutfak

sade mutfak dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Sade Mutfak Modelleri