Alternatif Site Adreslerimiz:

Simli Mutfak Tezgahı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günlerinin büyük bölümünü mutfaklarda sevdikleri için yemek hazırlayarak geçiren bayalar güzel dekore edilmiş mutfaklarda çalışmaktan büyük keyif alıyorlar. Kendi dekorasyon stillerine göre döşenen ve çalışma rahatlığı sağlayan mutfaklar hazırlamak için dekorasyon dergileri içerisinde trendleri inceleyen bayanların karşısına son yıllarda sim modası çıkıyor. Simli duvar kağıtları, simli badana ve simli mutfak tezgahı gibi birçok yeni trend ile mutfaklarınızı cıvıl cıvıl yapmak artık çok kolay.

Hem şık hem asil hem de hareketli gözüken mutfaklar yaratmak için fazla simleri sadece bir ya da en fazla iki ünitede kullanmaya özen göstermelisiniz. Simli mutfak tezgahı ile simli duvar kağıtlarını birleştirdiğinizde mobilyalarınızın daha sakin renklerde ve ayrıntısız olmasına özen gösterirseniz şıklığı ve uyumu yakalamak çok daha kolay olacaktır. Havlularınız, beyaz eşyalarınız ya da tencere takımlarınız gibi birçok farklı ürünü mutfaklarınızda bulundurarak sizi kendinize iyi hissettirecek bir yaşama alanı oluşturmanız mümkün.

simli mutfak tezgahı

Sponsorlu Bağlantılar

Mermerin sim ile birleştiği ve tezgaha yeni bir boyut kazandırdığı simli mutfak tezgahı ile yalnızca tezgahın dayalı olduğu duvarda kullanacağınız simli fayansları bir araya getirerek yakalayacağınız ışıltıyı grinin mat tonlarını kullanarak boyayacağınız diğer duvarlarınızla birleştirebilir ve masal gibi bir mutfağa sahip olabilirsiniz ancak daha renkli bir mutfak hayal ediyorsanız mavi ve tonları mutfaklarınız için ideal olacaktır.

simli mutfak tezgahı modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Simli Mutfak Tezgahı