Alternatif Site Adreslerimiz:

Mutfak Dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev hanımlarının büyük zamanlarını mutfaklarında geçirdikleri ve aileleri için birbirinden güzel yemekler hazırladığı düşünüldüğünde mutfak dizaynı hakkındaki tüm kararların da onlara bırakılması gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır. En rahat şekilde hareket edebilecekleri ve göz zevklerine hitap edecek bir mutfak oluşturmak isteyen bayanların dikkat etmesi gereken ilk konu ise sahip oldukları mutfağın boyutlarıdır. Sahip olduğu fiziksel şartlara uygun olarak dizayn edilmeyen bir mutfak ne kadar görsel olursa olsun bayanların ihtiyaçlarını karşılamalarına yetmeyeceği için onlara mutsuzluk verecektir.

Eğer küçük mutfaklara sahipseniz mutfak dizaynı yaparken önemsemeniz gereken ilk şey konumlandırmadır. Bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi büyük eşyaların yer aldığı mutfaklarınızı daha verimli şekilde kullanabilmek istiyorsanız sahip olduğunuz mekânın daha geniş olan duvarını dolaplarınız ve beyaz eşyalarınız için ayırmalısınız. Özellikle mutfak tezgâhının karşısına denk getirildiğinde çok daha kullanışlı hale gelebilecek bu dizayn sayesinde mutfaklarınızda çok daha kolay çalışma imkânı bulacaksınız. Dar alanlara sahip mutfakları daha geniş gösterebilecek ve size kendinizi iyi hissettirecek bir duvar boyası seçebilir ve böylelikle mutfağınızın aydınlık ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

mutfak dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar

Daha geniş mutfaklara sahip olan bayanların mutfak dizaynı oluşturabilmek için çok daha fazla seçeneği vardır. Konumlandırma sıkıntıları yaşamayan bayanlar, mutfaklarının görselliğine daha çok zaman ayırabilir ve birbirinden farklı birçok tarzı deneyebilirler. Geniş mutfaklara sahip olan bayanların özellikle yemek odası takımlarını da mutfaklarında kullanabilecekleri klasik görünümlü tasarımları denemeleri onların hayatını çok daha kolay bir hale getirebilir. Aynı zamanda çok daha şık gözükebilecek bu mutfaklarda bayanlar çok daha kısa süre içerisinde işlerini bitirme imkânı bulacakları için kendilerine de daha fazla zaman ayırabilirler.

mutfak dizaynı

kırmızı beyaz mutfak dizaynı

modern mutfak dizaynı

mor renkli mutfak dizaynı

mor beyaz modern mutfak dizaynı

lüks mutfak dizaynı

siyah beyaz mutfak dizaynı

klasik mutfak dizaynı

ferah mutfak dizaynı

mutfak dizaynı modelleri

beyaz mutfak dizaynı

mavi şık mutfak dizaynı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Mutfak Dizaynı