Alternatif Site Adreslerimiz:

İki Renkli Mutfak Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mutfaklar da artık renklendi. Klasik, tek renk mutfak dolapları yerine iki renkli mutfak dolapları kullanılmaya başlandı. Hem bol çeşit, hazır iki renkli mutfak dolapları ile tercih etmek de kolay. Mutfağınızın yapısı standart ölçülerde ise çok şık iki renkli mutfak dolabı modeli ile mutfağınızı şık görünüme sokabilirsiniz.

İki renkli mutfak dolapları modellerinde gördüğümüz en büyük detay, genellikle zıt renklerin kullanılmasıdır. Bunu şöyle açıklayabiliriz: mesela açık renk olarak beyaz, ona zıt renk olarak siyah, kırmızı, mürdüm, yeşil, mavi gibi renkler… İki renkli mutfak dolapları içinden bu tarz renk seçimi yapılmış bir mutfak seçmenizde fayda var. Hem tek rengin boğuculuğunu, aşırı duruşunu da kırmış olacaksınız. Mutfağınız daha ferah, daha kullanışlı ve göze daha hoş gelecek bu iki renkli mutfak tercihiniz ile.

iki renkli mutfak dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

Artık bir ürün, bir mobilya seçerken sayısız seçenek ve sayısız özelliklere sahip modeller gündemdedir. İki renkli mutfak dolapları arasından bir model seçecekleri de bu özellikler ve seçenekler beklemektedir. Parlak renkli ya da mat renkli mutfaklar, iki renkli mutfak dolapları için cezbeden bir özellik olarak gün yüzüne çıkmaktadır. Mutfağınızın fiziksel özelliğine göre ve kişisel zevkinize göre alacağınız iki renkli mutfak dolabının parlak ya da mat olması gerektiğine karar verebilirsiniz.

iki renkli mutfak dolapları modelleri

Örnek modellere baktığımız zaman iki renkli mutfak dolapları içinde kırmızı ile birlikte sunulan örnekler çok daha fazla diyebiliriz. Zaten tercih oranına baktığımızda da kırmızı renginin, beyaz ile olan birlikteliği ön plana çıkmakta diyebiliriz. Kırmızı rengi yanı sıra beyaz ile mor ve siyah renkleri de fazlasıyla tercih edilmektedir.

Beyaz ile farklı bir rengi iki renkli mutfak dolabında görmek isteyenlere şöyle bir önerimiz olacak: beyaz rengi daha çabuk kiri gösterebilir ve daha çabuk kirlenebilir. Bu nedenle alt mutfak dolaplarında beyaz rengini tercih etmeyebiliriz. Yine kirlenecektir ama üst mutfak dolaplarında beyaz rengini kullanabilirsiniz. Böylece aşağıda olmasından daha avantajlı olacaktır.

iki renkli mutfak dolabı

iki renkli mutfak modelleri

iki renkli mutfak

iki renkli mutfak dolapları

iki renkli mutfak örnekleri

iki renkli mutfak dolapları tasarımları

iki renkli mutfak dolabı

iki renkli modern mutfak dolapları

modern iki renkli mutfak dolapları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon İki Renkli Mutfak Dolapları