Alternatif Site Adreslerimiz:

Kırmızı Beyaz Mutfak Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son yıllarda mutfakları hakim altına alan bir renk olan kırmızı rengi, mutfak dolaplarına öylesine çok yakışmakta ki, her kadın tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Artık o sıradan, basit renkler yerine kırmızı gibi canlı renkler mutfak dolaplarında hakim olmaktadır.

Kırmızı rengi iştah açan, canlı ve sıcak bir renktir. Kullanıldığı alana pozitif duygular aşılar. Yalnız uzun süre aşırı kırmızı renklerin içinde kalmak bunaltabilir ve sıkabilir. Bu nedenle kırmızı rengini mutfaklarda tek başına düşünmemek gerekir, açıkçası. Kırmızı beyaz mutfak dolapları ile kırmızının o aşırı kullanımını engelleyebileceksinizdir. Hem kırmızı beyaz mutfak dolapları ile modern, çağdaş bir mutfak dekorasyonuna kavuşmanız çok kolaydır. Kırmızı beyaz mutfaklara göz attığımızda bir dolap kapağının kırmızı, diğer dolap kapağının ise beyaz ile kaplandığını görebiliriz. Genellikle üst ve alt dolaplarda bu renk ağırlığı sağlanmaktadır. Beyaz üst dolaplarda, kırmızı ise alt dolaplarda gibi… Bunun tam tersi de olabilir, tabii ki.

kırmızı beyaz mutfak

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı beyaz mutfak dolapları modelleri sayısız örnek ile bulunmaktadır. Çoğu mobilya firması da renkli mutfak dolapları içinde kırmızı beyaz mutfak dolaplarını barındırmaktadır. Mutfağınız büyük ya da küçük olsun, rahatlıkla bir ürün grubu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Yalnız renk ağırlığını küçük mutfaklarda şöyle yapabilirsiniz: kırmızı rengine çok daha az yerebilir, beyaz rengini mutfak dolaplarında baş köşeye oturtabilirsiniz.

Parlak renkli ya da mat renkli kırmızı beyaz mutfak dolapları bulunmaktadır. Zevkinize göre seçim yapabilir, mutfağınızı çok lüks bir görüntüye bürüyebilirsiniz. Şık ve dekoratif bir led aydınlatma ile de kırmızı beyaz mutfağınızdan aldığınız görselliği katlayabilirsiniz.

kırmızı beyaz mutfak dolapları

kırmızı beyaz mutfak dolapları

kırmızı beyaz mutfak dolapları modelleri

kırmızı beyaz mutfak dolabı

kırmızı beyaz renkli mutfak dolapları

kırmızı beyaz mutfaklar

kırmızı beyaz mutfak dolabı örnekleri

kırmızı beyaz mutfak dolapları tasarımları

kırmızı beyaz dolapları

kırmızı beyaz mutfak dolapları ile dekorasyon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Kırmızı Beyaz Mutfak Dolapları