Alternatif Site Adreslerimiz:

Mutfak Duvarı Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tüm proje tamam. Mutfağınız için alacağınız mutfak dolaplarını da seçtiniz. Peki mutfak duvarı dekorasyonu için ne düşünüyorsunuz? Her alanı fayans ile kaplamak doğru olacak mı sizce? Mutfak bir banyo değil bu nedenle tamamen fayans ile kaplatmanıza gerek yok. Hatta zemin için bile fayans yerine laminant parke kullanılabilir. Fayans herhangi bir su sızmasında çok rahat temizleneceği için avantajlı ama sıcak ve hoş bir görünüm için sudan etkilenmeyen laminant parkeler zemin için düşünülebilir. Geldik mutfak duvarlarına... Mutfak duvarının tamamen fayansla kaplatılması düşüncesinden uzaklaşın. Duvar boyaları, duvar kağıtları mutfak duvarı dekorasyonu için elinizin altında bulunmalı. Zevk ve tarz doğrultusunda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

mutfak duvar dekorasyonu

Mutfak duvarı dekorasyonu için mutfak üst dolapları ve alt dolapları arasında kalan duvarı fayans ile kaplatabilirsiniz. Zaten aktardığımız çoğu örnekte bu tarz çalışmalar görebilmeniz mümkündür. Bu arada kalan alana backsplash adını vermekteyiz. Desenli, renkli fayanslar, seramikler o mutfak duvarı için kullanılabilir. Hatta mutfak tezgahının devamı gibi bir görüntü de hissettirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Backsplash olarak adlandırılan mutfak duvarının o bölümü, mutfağınıza katacağınız zengin görüntüyü destekleyecektir. Mat, parlak ya da ince işçilik ürünler ile duvarınızı şekillendirebilirsiniz. Mutfak duvarlarının en çok etkilenecek bölümü o kısım olduğundan dolayı orayı fayans ve türevi bir ürün ile kaplatmak kullanışlı olacaktır.

mutfak duvarı dekorasyonu

mutfak duvarı

mutfak duvarı

mutfak duvarı tasarımı

mutfak duvarı

mutfak duvarı örnekleri

mutfak duvarı dekorasyonları

mutfak duvar tasarımı

mutfak duvarları

mutfak duvarı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Mutfak Duvarı Dekorasyonu