Alternatif Site Adreslerimiz:

Membran Mutfak Dolapları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her geçen gün, hayatımıza yenilikler girmektedir. Bu yenilikleri takip etmek kolay olmasa bile eninde sonunda nasibinizi, bu yeniliklerden alırsınız. İhtiyaçtan dolayı mı, yoksa görsel açıdan dolayı mı bu yenilikler hayatımıza girmektedir, bilinmez. Mutfak dolaplarında da birçok yenilik görmek mümkün. Şıklığı bünyesinde barındıran, kalitesi ile gönülleri mest eden membran mutfak dolapları, mutfağına yenilik ve eşsiz bir kalite getirmek isteyenler için birebir adeta. Günümüzde otel, restaurant gibi endüstriyel mutfak alanlarında bile kullanılmaya başlamışken, evinizin de bu şıklıktan nasibini alması gerekir.

Peki membran mutfak dolapları olarak adlandırdığımız membran nedir? Mutfak dolaplarının, bir yüzeyine PVC folyonun preslenmesi ile elde edilmektedir. Membran mutfak modelleri, diğer mutfak dolaplarına baktığımızda daha kaliteli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle diğer mutfaklara göre fiyatı yüksek gelebilir, size.

membran mutfak

Sponsorlu Bağlantılar

Membran mutfaklar, kaplama ve lake mutfaklara göre daha uzun ömürlüdür. Mesala uzun süre kullanılan lake mutfağın, boyasında sararma ve solma görülebilir. Bunun için tekrar lake kapağı boyatmanız gereklidir ve bu da masrafa yol açacacaktır. Membran kapakların daha kaliteli ve uzun süre kullanılır olması, ekstra masrafları ortadan kaldıracaktır. Membran mutfak dolapları modelleri, suya da son derece dayanıklıdır. Belirli bir zaman sonra şişme ve kabarma yapmaması, dikkate değer özelliği arasında bulunmaktadır. Membran mutfak dolapları, ayrıca üzerinde bakteri tutmaz. Sağlık açısından önemli bir konudur, bu. Yine aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü'nün de onayını almıştır.

Farklı beğenilere hitap eden membran mutfak modelleri, hem mat hem de parlak yüzeyli olarak satışa sunulmaktadır. Birçok renk çeşitinin de membran mutfak dolabı kapaklarına uygulanması da zor beğenenler ve yenilik arayanlar için idealdir. Şöyle ki, sadece renk değişimi bile mutfağınıza yenilik katabililirsiniz.

Mutfak dekorasyonunda iç mimarlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir membran mutfak dolapları. Demin bahsettiğimiz özellikler, bu mutfağın değerini oldukça arttırmaktadır. Ve bu yüzden seçimi bu kadar çok olmaktadır. Günümüzde, piyasada olan mutfakların çoğu da bu membran teknolojisinden faydalanmıştır.

Membran mutfak dolabı modellerinin temizliği nasıl yapılır? 

Kolay temizlenen membran mutfaklar, nemli bir bezle rahatlıkla temizlenebilir. Yalnız kimyasal temizleyiciler ile membran mutfak temizlenmemelidir. Çamasır suyu, kireç sökücü gibi... Bu temizlik, mutfağınıza zarar verebilir.

membran mutfak modelleri

membran mutfak dolapları

membran mutfaklar

membran mutfak dolapları modelleri

membran mutfak dolabı modelleri

mebran mutfak

membran mutfak

membran mutfak modelleri

beyaz membran mutfak kapakları

membran dolap modelleri

membran mutfak örnekleri

membran mutfak dolapları modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Membran Mutfak Dolapları Modelleri