Alternatif Site Adreslerimiz:

Pembe Mutfak Dolapları ve Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Pembe rengi kadınların bir parçası gibidir ama mutfaklarda çok sık karşılaşılan bir renk değildir. Pembe mutfak dolapları, alışılmış renklerden kopamadığınızdan dolayı belki pek tercihiniz arasında bulunmaz. Biraz da demode bir renk gibi, mutfaklar için. Yalnız pembenin etkisi ve verdiği huzur atlanmamalı. Pembe mutfak modelleri ile mutfaklarda neşe, huzur ve güven veren bir ortam oluşturulabilir. 

Ne kadar çok tercih edilmesede pembe mutfak dolapları ve modelleri, kadınların adeta hayranlık ile baktığı modeller arasında bulunmaktadır. Tamamen pembe rengine bürünen bir mutfak değil belki, pembe ile birlikte kullanılan diğer renkler ile mutfağınız daha uyum içerisinde olabilir. Belki bir beyaz ya da krem rengi, pembe mutfak modellerinin göze daha hoş gelmesine yardımcı olacaktır.

Ne dersiniz, pembe mutfaklara göz atalım mı? Birlikte inceleyerek daha iyi sonuçlara ulaşalım.

Sponsorlu Bağlantılar

pembe mutfak modelleri

pembe mutfak modelleri

pembe mutfak

Yukarıdaki model, mercan tonunu andırsada yine pembe mutfak örnekleri arasında sergilenebilir bence. Örnekte gördüğünüz gibi sadece tek bir ton değil, iki farklı tonun uyumu çok daha iyi bir sunum yapmaktadır. Aklınızda bulunsun.

pembe mutfak dolapları

Pembe mutfak modelleri arasında seçim yapmak zorunda hissediyorsanız kendinizi, mutfağınızın yapısına ve aldığı ışık oranına göre uygun bir modelde tercihinizi yapabilirsiniz. Zira ışık almayan bir mutfak için seçeceğiniz koyu tonlu mutfak dolapları göze çok hoş gelmeyecektir. Işığı az alanlar için açık renkli seçimler uygundur.

pembe mutfaklar

pembe mutfak modelleri

Pembe mutfak için illa pembe mutfak dolaplarına ihtiyacınız yok. Beyaz, parlak yüzeyli mutfak dolapları ile pembe duvarlar aradığınız görselliği sunabilir. Yukarıda yer alan örneği bu konuda baz alabilirsiniz.

pembe renkli mutfak dolabı

pembe mutfak dolabı modelleri

pembe mutfak örnekleri

klasik pembe mutfak dolapları 

Aradığınız pembe mutfak modelleri ve pembe mutfak dolapları sadece modern çizgide olacak diye birşey yok. Eğer zevkiniz eski tarz ve biraz klasiği andırıyorsa, yukarıda yer alan örnek size hitap etmekte diyebiliriz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Pembe Mutfak Dolapları ve Modelleri