Alternatif Site Adreslerimiz:

Renkli Mutfak Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Siz de sıkılmadınız mı, klasik formatta tasarlanan ahşap tonlarının hakim olduğu mutfak dolaplarından? Ben çok sıkıldım. Artık renkli mutfak dolapları trend durumda. Kırmızı, yeşil, siyah, mürdüm, mor, beyaz, turuncu renklerinde ki mutfak dolapları hanımlar tarafından çok beğenilmekte ve kullanılmakta. Aklınıza gelebilecek her ton, mutfak dolapları ile hoş bir kreasyona imza atmış diyebiliriz.

renkli mutfak dolapları modelleri

Renkli mutfak dolapları ile mutfağınızın cıvıl cıvıl olmasını ve içinizi açmasını sağlayabilirsiniz. Zevklerinizi ön planda tutarak, mutfak dolaplarınızda hakim olacak renge karar verebilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve mor renkli mutfak dolapları sıklıkla tercih edilen ürünlerden. Hem zevkinizi göz ardı etmeden hem de mutfağınızın yapısına göre renk seçimini yapabilirsiniz. Mutfak yapısından kastımız mutfağınızın büyüklüğü ve aldığı ışığı nasıl yansıttığıdır. Büyük mutfaklarda koyu renkli mutfak dolapları kullanılabilir. Siz, siyah mutfak dolaplarını beğeniyorsanız, eğer bir de büyük mutfağa sahipseniz beğenilerinizin peşinden gidebilirsiniz. Ama günümüz evlerine baktığımızda, bina yapılarına göre mutfakların daha ufaldığını görebiliyoruz. Herkes büyük bir mutfağa sahip olacak kadar şanslı olmayabilir. Ufak bir mutfağa sahipseniz kesinlikle siyah mutfak dolaplarını kafanızdan atmalısınız. Aynı şekilde bu, koyu tonları da kapsamaktadır. Ufak ve dar mutfaklarınız için, renkli mutfak dolapları arasından açık tonlu olanlara yönelmeniz, doğru sonuçlar elde etmeniz için ideal.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece renkli bir mutfak dolabı, aradığımız mutfağı bize verebilir mi? Tabii ki hayır. Renklere aldanarak, kalitesiz ve fonksiyonsuz mutfaklardan almaktan kaçınmalısınız. Hem rengi ile hem de sahip olduğu işlevselliği ile sizi büyüleyecek mutfaklar var. Buna kuşkunuz olmasın. Yalnız hem kalite  hem de işlevselliği bulunan mutfaklar, diğer basit mutfak tasarımlarına göre daha maliyetli. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mutfak arıyorsanız, bunu göze almalısınız.

renkli mutfak dolapları

beyaz renkli mutfak dolapları

kırmızı renkli mutfak dolapları

renkli mutfak modelleri

renkli mutfak dolapları modelleri

sarı renkli mutfak dolapları

mercan renkli mutfak

siyah renkli mutfak

renkli mutfak dolapları

renkli mutfak modelleri

mürdüm renkli mutfak dolapları

renkli mutfak modelleri

renkli mutfaklar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Renkli Mutfak Dolapları