Alternatif Site Adreslerimiz:

U Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mutfakta zaman geçiren biriyseniz eğer, mutfak düzeninin ve kullanım kolaylığının önemini biliyorsunuzdur. Rahat edemeyeceğiniz ve dağınıklığı ile baş edemeyeceğiniz bir mutfakta birşeyler hazırlamak, oldukça güçtür. Mutfağınız biraz genişse eğer bu rahatsızlık veren durumlardan kurtulmanız çok da zor değil. U mutfak modelleri, size hem geniş kullanım alanları sunarken hem de daha düzenli bir mutfak dekorasyonu için gerekli alt yapıyı hazırlamakta.  

U mutfak tipi, belirttiğimiz gibi dar alanlar için uygun değildir. Çünkü, dar alanlarda u mutfak tipi sıkışıklık hissi yaratacaktır. Geniş bir alanınız varsa, u mutfak modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Geniş bir tezgah, bir çok eşyanızı alacak mutfak dolapları işinizi olduğundan fazla görecektir.

u mutfak modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Fiyat konusunda merakınız olabilir. Tabii ki eklenen köşeler, daha fazla dolap ve tezgah gereksinimi doğuracağından maliyet konusunda, diğer mutfak tiplerine göre  daha yüksek bir fiyat karşınıza gelebilir. Bu, sizi şaşırtmasın!

Daha fazla kişinin, daha rahat çalışmasına olanak veren u mutfak modelleri;  farklı mutfak tipleri ile de çok rahat bir şekilde uyum sağlayabilir. Örnek vermek gerekirse u mutfağınızda orta alana koyacağınız merkezi bir dolap, ada mutfak tipini oluşturmak için ideal bir çözümdür. Yine aynı şekilde, açık mutfak tipi içinde bir köşe daha eklemeniz yetecektir. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize göre u mutfak tipini şekillendirebilirsiniz.

u mutfak modelleri

u mutfak tipi

u mutfak

u mutfak modeli

Mutfağınız için u mutfak tipi ideal bir düzen olabilir ama neyi, nereye koyacağınıza karar veremeyebilirsiniz. Lavabonuzu, tüm mutfak tiplerinde olduğu gibi pencere karşısına getirmeye çalışın. Bunun yanı sıra ideal üçgeni sağlamak için, yukarıda yer alan şemaya göre bir şekillendirme yapın. Üç ayrı kısma gelen buzdolabı, ocak ve lavabo...

küçük u mufak modelleri

Ufak mutfaklarada, bu mutfak tipi düşünülebilir. Eğer mutfak alanınızın yeterli olduğunu düşünüyorsanız tabii ki.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon U Mutfak Modelleri