Alternatif Site Adreslerimiz:

Koçtaş Hazır Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizin her köşesini köşe bucak yenileyebilecek bir firma olan Koçtaş, hem mutfak modelleri ile mutfağınızda eşsiz bir görsellik sunarken hem de kalitesi ile uzun süre kullanabileceğiniz mutfaklara sahip olmanıza olanak sağlıyor. Mutfağınızı yenilemeyi ve mutfağınızı bir mobilya firmasına  yaptırmayı düşünüyorsanız eğer, cebinizi yakacak bir sonuç ortaya çıkacaktır. Uygun bütçeli ve kaliteli bir ürün arıyorsanız,  Koçtaş hazır mutfak modelleri ve fiyatlarına göz atmadan karar vermemelisiniz.

 koçtaş mutfak modelleri

Birbirinden güzel Koçtaş mutfak modelleri, geniş ve dar mutfaklar için farklı seçenekler sunmakta. Büyük bir mutfağı dekore etmek ve büyük mutfağa ürün bulmak çok kolay ama küçük bir mutfağın dekoru oldukça zordur. Aynı şekilde küçük mutfağa hazır bir mutfak dolabı bulmak da zordur. Koçtaş hazır mutfak modelleri arasında yer alan ufak modeller ile hem şıklığı elde edeceksiniz hem de ufak mutfağınız için bulamayacağınız hazır mutfak dolaplarına ulaşacaksınız. İsterseniz şimdi, bahsettiğimiz bu Koçtaş mutfak modelleri ve fiyatlarına göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

koçtaş mutfak

Beğenilen mutfaklar arasında yer alan bu model, 359 TL satış fiyatı ile dikkat çekiyor. Fantasia Fix Adria Morgana Mutfak, 240 cm boyutunda tasarlanmış. Anlıyacağınız küçük mutfaklar için ideal.

koçtaş mutfak modelleri

Fantasia Fix Pavina Akçaağaç mutfak ise 329 TL'den satışa çıkarılmış. 220 cm. boyutunda tasarlanan çok şık bir mutfak modeli...

koçtaş mutfak fiyatları

Koçtaş mutfak modelleri arasında mürdüm ve beyaz rengi dolap kapakları ile estetik bir görünüm ortaya koyan bu ürün, 899 TL. 

koçtaş hazır mutfak

Şık bir mutfak modeli daha... Fantasia Fix Imperia mutfak, 1199 TL ile Koçtaş mağazalarında sizi bekliyor.

koçtaş hazır mutfak modelleri

 Açık tonlarda mutfak dolabı arıyorsanız, Fantasia Fix Leona mutfak modelini beğenebilirsiniz. Uygun fiyatı ile öne çıkan bu mutfak, 329 TL gibi bir fiyatla satışta bulunmakta.

koçtaş mutfak dolabı

Modern ve beyaz bir mutfak, Koçtaş hazır mutfak modelleri arasında... Fantasia Fix Vela Mutfak, 1449 TL ile satışa sunulmuş.

koçtaş mutfak dolabı modelleri

Mutfağınız çok mu küçük? O zaman sizi Koçtaş'ın bu mutfak modeli ile tanıştırayım. Fantasia Fix Novara Mini Mutfak, 170 TL.

koçtaş hazır mutfak dolabı

Fiyatı ve görünümü ile hayran olabileceğiniz bir başka model daha görüyoruz. 500 TL olan bu mutfak modeli, Koçtaş hazır mutfak modelleri arasında bulunuyor.

koçtaş mutfak fiyatı

Koçtaş Fantasia Fix Respiro mutfak modelinin fiyatı 799 TL.

koçtaş mutfak

Fantasia Fix Biealla Parlak Afrika Teak Mutfak 649 TL.

koçtaş hazır mutfaklar

Fantasia Fix Pavia Era Mutfak 699 TL.

koçtaş hazır mutfak modelleri fiyatları

Fantasia Fix Adria Mini Mutfak 85 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Koçtaş Hazır Mutfak Modelleri ve Fiyatları