Alternatif Site Adreslerimiz:

Küçük Mutfak Dekorasyonu ve Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bina yapısına göre mutfağınız küçük olabilir. Bu dezavantajı, avantaja çevirmek sizin elinizde. Ufak çözümler ile küçük mutfağınızda iyi bir yerleşim ve geniş kullanım alanlarına sahip olabilirsiniz.

Mutfak ve küçük mutfak dekorasyonu için öncelikle demirbaş elemanları sayalım. Buzdolabı, bulaşık makinesi, ocak, fırın, evye gibi elamanlar mutfağın vazgeçilmezleridir. Bu geniş ve küçük mutfak modelleri için geçerlidir. İlk olarak bu mutfak eşyalarınızı, yapıya göre yerleştirmeye bakın. Daha sonra ise mutfak dolaplarınızı, konumlandırın. Mutfak dolabı seçerken, yeni nesil ve fonksiyonlu ürünleri tercih etmek en doğrusu olacaktır. Küçük mutfak modelleri için bu fonksiyonlar, adeta bir kurtarıcıdır. 

küçük mutfak modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Renk tercihleri ile daha ferah ve geniş izlenim yaratan bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Açık ve pastel tonlarda ki renkler, küçük mutfak modelini daha geniş gösterebilir. Ayrıca daha ferah bir görünüm için yeşilin ve mavinin tonlarına yönelebilirsiniz. Beyaz ve yeşil renginin bir arada kullanıldığı mutfak dolabı hem estetik görünüm, hem de ferahlatan bir ortam elde etmenize yardımcı olacaktır. 

küçük mutfak dekorasyonu

küçük mutfak dolapları

küçük mutfak

Küçük mutfak dekorasyonu için her alanın kullanımı çok önemlidir. Evye altları yukarıda yer alan örnek resimde ki gibi kullanışlı hale getirilebilir. Aksesuarlarınızı, deterjanlarınızı ve temizlik malzemelerinizi koymak için ideal bir çözüm. Yalnız evinizde ufak çocuklar varsa, kilit sistemli bir dolap kullanmanızı öneririm.

küçük mutfak dolapları modelleri

Eğer mutfağınızın boyutu işe yaramayacak cinsten ise şöyle bir, yuvarlak mutfak yaptırabilirsiniz. Çok kullanışlı gözüküyor.

küçük mutfak çözümleri

küçük mutfak dizaynı

küçük mutfak modelleri

küçük mutfak dekorasyonu

Küçük mutfak modelleri için fonksiyonlu ürünlerin öneminden bahsetmiştik. Köşeler yeterince kullanışlı değildir. Yukarıda yer alan örneği, mutfağınızın köşeleri için düşünebilir, böyle bir mutfak dolabı yaptırabilisiniz. Emin olun, mutfak araçlarınızı koymak için ideal.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Küçük Mutfak Dekorasyonu ve Modelleri