Alternatif Site Adreslerimiz:

L Mutfak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Tasarımı itibariyle kare mutfaklarda kullanıma uygun olan L mutfak modelleri, dikdörtgen mutfaklarda da kullanılabilir. Enlemesine genişlik, L mutfak tipi için önemlidir. Bu nedenle uzun, ince mutfaklar için, bu mutfak tipi uygun değildir. Eğer böyle bir mutfak tercih etmeyi düşünüyorsanız, bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekli.

Mutfaklarda bireyler daha rahat hareket etmek ister. İstediği mutfak elamanına daha rahat ulaşmak ister. En önemlisi tabii ki yemek yaparken, bu rahatlığı hissetmektir ve aradıklarınızın elinizin altında olmasıdır. Karışık mutfak sizi hem bedenen hem de ruhen yoracaktır. Bir tasarım harikası olarak düşünebileceğiniz L mutfak modelleri, aradığınız bu rahatlık ve kullanım kolaylığını mutfaklarınıza taşımakta. Görünüm itibariyle de son dönemde satışa çıkartılan tasarımlar, bu L mutfak modellerine hayran olmanıza yol açacak. Yani anlıyacağınız istediğiniz tüm özellikler, bu mutfak tipinde mevcut. Tasarım, fonksiyon ve kullanım kolaylığı...

l mutfak modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

L mutfak

Eğer mutfak olarak belirlediğiniz alan geniş ise  l mutfağın yanı sıra, orta alanda hem masa niyetine, hem de bir tezgah olarak kullanabileceğiniz bir bölüm yaptırabilirsiniz. Bu bölüm, başlı başına kullanışlı olan mutfağınıza yeni kullanım alanı ekleyecektir. 

l mutfak tipi

L mutfak modelleri ve diğer mutfak modellerinde artık renkli dolapların kullanımı da artmakta. Eğer klasik, ahşap görünümü ile sizi sıkan bir mutfaktan sıkıldıysanız kırmızı, mor, yeşil, turuncu, sarı renklerde tasarlanan mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Bu renkler mutfağınızda size, pozitif bir etki ve dinginlik kazandıracaktır.

Modern L mutfak modelleri

l mutfak dolapları

l mutfak örnekleri

L mutfak tipi modelleri, açık mutfaklar için de kullanılabilir. Mutfağınız ile salonunuzu birleştirmeyi düşünüyorsanız l mutfak modelinizi, açık mutfağınıza göre uyarlayabilirsiniz.

beyaz L mutfak

l mutfak dekorasyonu

klasik l mutfak modelleri,

Sadece yenilikçi, modern tasarımlarda değil; klasik dolaplar ile de L mutfak modelleri çok şık durmaktadır. Modern l mutfağın getirdiği kolaylık ve gösterişi, klasik l mutfak tipi ile elde edebilirsiniz. Bu yönden, hiçbir kuşkunuz olmasın.

L mutfaklar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon L Mutfak Modelleri