Alternatif Site Adreslerimiz:

Mutfak Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şu an var olan mutfağınız ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir. Belki de tasarımı sizin için çok sıradan. Ya da şöyle de olabilir: Yeni bir eve taşınıyorsunuz ve mutfağı ilk defa düzene sokuyor ve dizayn ediyorsunuz. Bu dizayn için örneklere ihtiyacınız var. Belirttiklerimizin herhangi biri olmayabilir. Siz sadece örnek mutfaklara göz atmak isteyebilirsiniz.  

Yazımızın konusu mutfak örnekleri için ayırdık. Mutfak düzenini, dekorasyonunu değiştirmek isteyenler için fikirler edinilebilecek birbirinden güzel mutfak örneklerini bir araya getirdik. Örnekleri birlikte incelmeye ne dersiniz?

mutfak örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça lüks bir mutfak örneği yukarıda yer almakta. Beyaz lake mobilya dolabının, kahve tonlarında ki mutfak tezgahı ile uyumu son derece şahane bir görüntü ortaya çıkartmış. Geniş bir mutfağa sahipseniz ise örnekte ki gibi bir ada mutfak dekoruna imza atabilirsiniz.

mutfak örnekleri

Renkli mutfak dolapları artık sıradan bir izlenim yaratan ahşap mutfak dolaplarının yerini almış vaziyette. Çoğu kişi bu ahşap ağırlıklı dolapları hala kullanmakta ama hayallerde bu renkli dolaplı mutfaklar yer alıyor. Buna eminim!

Renkli mutfak dolapları, fonksiyonlar ile birleşince orataya ergonomik yapıda bir mutfak örneği çıkmakta.

modern mutfak örnekleri

Mutfak örnekleri arasında modern tasarımlı ürünlerle de sıkça karşılaşabilirsiniz. Beyaz ve siyah mutfak dolapları ile bu modernliği pekiştirebilirsiniz. 

mutfak örnekleri

Daha dar ve uzun mutfaklarda tercih edilen bir yapıda tasarlanan örnek görüyoruz, yukarıda. Bu resimde geniş bir alanda kullanılmış ama dikdörtgen yapıda olan mutfak, dar mutfaklar için uygun bir seçim olacaktır. 

yeşil mutfak örnekleri

Renk olarak tercih edilmesi zor, bu senenin trendleri arasında bulunan neon renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir mutfak örneği görmekteyiz. Dar bir mutfağa sahipseniz yukarıdaki gibi bir tasarımı yine örnek alabilirsiniz. Dar mutfaklarda yuvarlak masa kullanımı, kare masalara göre daha uygundur. Bunu da bir tüyo olarak düşünebilirsiniz.

mutfak örnek modelleri

modern ahşap mutfak modelleri

Ahşap tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı mutfak örnekleri ne kadar demode olsa da yukarıdaki bu örnek, ahşap tonundan vazgeçememizin sebebini açıklıyor bizlere. Çok şık ve modern formlarda tasarlanan bu mutfak örneği, ilham kaynağımız olabilir.

modern lüks mutfak örnekleri

küçük mutfak örnekleri

Küçük mutfaklarda korkunuz fazla eşyalar ve aksesuarlar mı? Bu korkularınızı bir kenara atın. Mutfaklarda kullanabileceğiniz metal, ahşap askılıklar bu fazlalıklara yer açmak için ideal. Mutfağınızda kullanacağınız askılar sayesinde dolaplara sığmayan tencere, tava, bardakları rahatlıkla konumlandırabilirsiniz.

renkli mutfak dolap örnekleri

Mutfak örnekleri arasında herhalde alışık olmadığınız bir örnek. Yuvarlak mutfak tezgahları ve kullanılan renkler, ilginizi çekebilir.

küçük mutfak örnekleri

turuncu mutfak örnekleri

Örnekler size yetmemiş olabilir. Mutfak örnekleri arasından beğendiklerimizi bir araya getirerek bir video hazırladık. Aşağıda yer alan mutfak dekorasyonu ve mutfak örnekleri ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Mutfak Örnekleri