Alternatif Site Adreslerimiz:

Kelebek Mutfak Modelleri 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mobilya dekorasyon firmalarından olan Kelebek Mobilya , yeni mutfak modelleri ile ilginizi çekebilir.Kelebek mutfak modelleri , bu senede sizlerin beğenisini kazanıyor.Kendine özgü bir havası ve çizgisi olan bu modellerin , mutfağınızda yerini alması gerektiğini düşünüyoruz.Şıklık ve modernlik ,Kelebek mutfak modelleri ile bir araya gelmiş.Kelebek mutfak modellerinde , metal ve cam unsurların yoğun ve çok iyi bir şekilde kullanıldığını söyleyebilirsiz.

Sade bir tasarım arayan kullanıcılar için , Verna mutfak modeli uygun olabilir.Beyazın saflık ve berraklığını bu modelde görebilirsiniz.Farklı bir hava yaratan metal kuplarda bu modelde yerini almıştır.Bu model yerine yine sadelik arayanlar için Libra modelini önerebiliriz.Kelebek mutfak mobilyalarından olan Libra 'yı diğer mutfak mobilyalarından ayıran özellik ,raf kısımlarının camdan oluşmasıdır.Ayrıca Libra modelinde aydınlatmanın doğru yapılması , daha ferah bir ortama sahip olmanızı sağlayacaktır.

Ahşabın ve metalın müthiş uyumuna şahit olmak için Verona modelini tercih edebilirsiniz.Kendine has duruşu ile ilgi odağı olmaktadır.Size geniş bir alan sunan Verona ile bir çok eşyanıza yer bulabileceksiniz.Malzeme kalitesi ile dikkat çeken bu modeli , işciliği sayesinde uzun yıllar kullanabileceğinize emin olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mutfağınızı renkli ve canlı bir hale getirmek ister misiniz ? Yanıtınız evet ise , Kelebek mutfak mobilya modeli olan Glossy size göre.Mutheşem bir yeşil tonunun hakim olduğu bu model , mutfağınızda ferah ve doğal bir görüntü ortaya çıkartıcak.

Karar vermeniz için , Kelebek mutfak modellerini bir araya getirdik.

kelebek mutfak modelleri - 1

kelebek mutfak modelleri

kelebek mutfak modelleri - 2

kelebek mutfak modelleri

kelebek mutfak modelleri - 3

kelebek mutfak modelleri

Keyifli alışverişler dileriz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Kelebek Mutfak Modelleri 2012