Alternatif Site Adreslerimiz:

Beyaz Mutfak

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mutfaklarda görmeye aşina olduğumuz beyaz mutfak modelleri, çok hoş görünüm sunuyor farklı kombinler ile. Taze, serin, ferah ve temiz bir görünüm sunan bu mutfaklar, hanımların en çok tercih ettiklerinden. Bana sorarsanız kırmızı mutfaklardan sonra beyaz mutfaklar ön plana çıkıyor. Sade ve sakin bir sunum yapması, bu mutfakların ön büyük özelliklerinden. Benim gözümü ve ruhumu yormayan sakinlik mutfakta geçirdiğim zamanlarda daha keyifli olmamı sağlıyor, ayrıca daha az yoruluyorum.

Demin belirttiğim gibi farklı kombinler ile çok hoş sunumlar yapılabilir. Hemen örnekler vererek bu kombinlerden bahsedeyim. Tamamen beyaz bir mutfakta, renkli tablolar ve yine cıvıl cıvıl renkler ile aksesuarlara yer verebiliriz. Yerleri koyu renklerde fayanslarla ya da laminant parkelerle kaplatarak beyaz rengini daha da vurgulayabiliriz. Yine beyaz bir mutfakta kırmızı bir mutfak masası, bu masa ile uyumlu mutfak sandalyeleri de çok hoş olabilir. Ayrıca aydınlatmaya da değilenelim. Yeşil, mor, kırmızı tonlarda bir avize seçebilirsiniz.

İnternet üzerinden sizin için beğendiğim ve derlediğim beyaz mutfak modellerini birlikte inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

beyaz mutfak

Çok şirin bir beyaz mutfak. Mutfak tezgahının üstünde yer alan meyveler, çiçekler ve ufak mutfak eşyaları bu şirinliğe şirinlik katmış. Ayrıca mutfak perdesini de görmüşsünüzdür.

beyaz modern mutfak

Modern beyaz bir mutfak modeli... Dört tarafı açık olan mutfak dolapları ve mutfak tezgahı, size en uygun ve rahat çalışma imkanı sağlıyor. 

mutfak modelleri

beyaz çok hoş mutfaklar

Ahşap tonu ile beyaz renginin birbiri ile müthiş uyumuna bu örnekte şahit olun. Örnekte gördüğünüz gibi, mutfağınıza asacağınız metal askılar ile mutfak araç gereçlernizi gözünüzün önüne alabilirsiniz. Bu yerleştirme ile çok hoş bir görünüm elde edeceksiniz.

beyaz mutfak resimleri

Ufak mutfağınız var ise, mutfağınızın dört bir yanını mutfak dolapları ile sarın. Yerleri laminant parke kaplatıp, yine kahve tonlarında bir tezgah ile hayran bırakan görünüme kavuşun. Bu yerleşim ile geniş alanlara sahip olabileceğinizi görmüşsünüzdür.

beyaz mutfak resimleri

beyaz mutfak

beyaz mutfak

Beyaz mutfak dediğimizde sadece aklınıza bembeyaz bir alan gelmesin. Duvarları daha canlı renklerde fayans modelleri, duvar renkleri ve duvar kaplamaları ile döşeyebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Beyaz Mutfak