Alternatif Site Adreslerimiz:

Ada Mutfak

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ada mutfak tipi ,dört tarafı açık bulunan mutfak tipidir. Yarım ada mutfaklar da bulunur. Onların da üç tarafı açık, sadece bir tarafı kapalıdır. Bu mutfaklar, büyük bir alana sahip evler için uygundur. Size sunacağı rahatlık ve kullanım kolaylığı ise, bu mutfak tipinin en önemli özelliğidir. Eğer yeterince geniş bir alana sahipseniz o zaman, ada mutfağı seçmeniz için hiçbir engel yok. Bu mutfak tipini seçenlerin sayısı da oldukça fazla. Bunu da bilmenizi isterim.

Oldukça şık bir proje olan bu mutfaklar  yazımızın başında belirttiğimiz gibi, size kolaylıklar sunacak. Öncelikle size geniş kullanım alanları sunduğu için, rahat hareket edebileceksiniz. Neyi, nerede bıraktığınızı karıştırmadan hızlı bır şekilde akşam yemeğinizi hazırlayacaksınız. Başka bir özelliğinden daha bahsedelim. Orta alanda bulunan lavabo, ocak gibi bölümler hem zamandan tasarruf etmenize olanak sunması, hem de ufak bir masa olarakta kullanıma uygunluğu ile dikkatleri çekmekte. Dışarı çıkacaksınız ve hemen birşeyler hazırlayıp ufak atıştırmalar yapabilirsiniz. Tabii kişisel bir tercih. Dilerseniz, çalışma masası olarak bile kullanabilirsiniz.

ada mutfak

Sponsorlu Bağlantılar

Ada mutfak tipi bahsettiğimiz bu özelliklerinin yanında, dekoratif şıklığı ile de tercih edilme sebebi. Klasik mutfak tiplerinden sıkılan hanımlar, elverişli bu mutfaktan evlerinde bulundurabilir. Ayrıca farklı ve canlı renk seçenekleri ile de hepimizin görünümüne bayılacağı bir mutfak olma yolunda...

ada mutfak

ada mutfak modelleri

modern ada mutfaklar

şık mutfak modelleri

Doğal güzellik arayanlar, hem modern olan bu tarz bir mutfak düşünebilir. Ahşap ve beyazın eşsiz birlikteliği, çok iyi yansıtılmış.

modern mutfaklar

Bir tv stüdyosunu andıran bir ev dekorasyonu görüyorsunuz. Mutfak , yemek masası ve salon iç içe...

modern ada mutfaklar

Modern bir mutfak... Her alan ustaca tasarlanmış ve kullanıma sunulmuş. Mutfak araçlarınızı, mutfak eşyalarınızı geniş kullanım alanları sunan bu mutfağa rahatca yerleştirin.

geniş mutfak modelleri

Ferah bir mutfak arayanlar, bu modele benzer bir ada mutfak tercih edebilir. Mutfak masası ile sunulan model, dostlarınız ile yapacağınız sohbetlerin bölümesini engelliyor.

kırmızı mutfak

Kırmızı mutfak dolapları, bayanlarımız tarafından çok beğeniliyor. Ada mutfak modellerinde tercih edebileceğiniz kırmızı dolaplar, aradığınız bir görünümü evlerinize taşıyor. Bu model hem kırmızı rengi hem de kıvrımlı yapısı ile müthiş bir görsellik ortaya çıkartmakta. Belki sizi yemek hazırlarken biraz dolandırabilir ama bu şıklık için değer.

güzel mutfak modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mutfak Dekorasyon Ada Mutfak