Alternatif Site Adreslerimiz:

Mondi Yatak Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mondi mobilya , klasik ve modern tasarım çizgisine sahip yatak odalarını sunuyor.Ürün yelpazesinde , farklı tasarımlara sahip 11 adet yatak odası mevcuttur.Bu yatak odaları modellerinden , 3'ü yeni sezon ürünlerdendir.Çeşitli fiyat oranları ve taksit imkanları  ile Mondi yatak odalarını tercih edebilirsiniz.Farklı ebatlarda ki evlere de uyum sağlayabilecek bu yatak odaları gönlünüzü kazanabilir.

Genel olarak Mondi yatak odalarına baktığımızda , krem ve ahşap tonunun hakim olduğunu söyleyebiliriz.Yatak odanızda kullanıcağınız renkli aksesuarlar ile canlı alanlar elde etmeniz mümkün.

Birkaç farklı , Mondi yatak odalarını ve fiyatlarını inceleyelim.Böylece yatak odası dekorasyonu yaparken fikir sahibi edinebilirsiniz.Dilerseniz Mondi yatak odalarını tercih edebilirsiniz.Keyifli incelemeler.

Sponsorlu Bağlantılar

mondi yatak odaları

İlk olarak karşınızda yeni modellerden biri : Mondi İnci yatak odası... Bu yatak odasını isterseniz sürgülü kapaklı gardrop , isterseniz ise 6 kapılı gardrop ile tercih edebilirsiniz.3300 TL ile 3900 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmakta.

mondi yatak odaları fiyatları

Diğer yeni ürünlerden biri : Mondi Castano yatak odası takımı... Bu üründe de tercihinizi sürgülü yada 6 kapaklı gardropdan yana kullanabilirsiniz.Ürüne baktığımızda koyu bir ahşap tonunun hakim olduğunu görebiliriz.4000 TL civarında değişen fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

mondi yatak odaları

En son tasarlanan ürünlerden.Mondi Palermo yatak odası takımı 5 kapaklı gardrop ürününe sahip.Ürün, 2600 ile 2900 TL arasında değişen fiyatlarla karşınıza çıkmakta.

mondi yatak odası

Akdeniz yatak odası modeli ... Mondi Mobilya'nın bünyesinde yer alan bu ürüne 2600 TL ile 3300 TL arasında değişen fiyatlarla ulaşabilirsiniz.Ahşap tonunun ağır olduğu bir ürün ama oldukça hoş ve modern bir tasarıma sahip.

mondi yatak odası

Zıtlığın muhteşem bir şekilde buluştuğu bir model karşınızda.Mondi Espano yatak odası , gösterişli tasarımı ile gözlerinizi kamaştırabilir.Ürün fiyatı 3000 TL ile 3700 TL arasında değişmekte.

mondi mobilya yatak odaları

Evitra yatak odası takımı , 3200 TL ile 4000 TL arasında değişen fiyatlarla yatak odanızda yerini alabilir.Ürün üzerine işlenen detaylar , hoş bir görünüm kazandırmış.

mondi yatak odaları

Mondi yatak odaları modellerinden Lazio...  Bu ürünün fiyatı diğer modellere göre daha ucuz. 2000 TL ile 2200 TL arasında değişen fiyata sahip.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Mondi Yatak Odaları ve Fiyatları