Alternatif Site Adreslerimiz:

Mondi Genç Odaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Mobilya dekorasyon firmalarından biri olan Mondi Mobilya'nın genç odası takımlarını inceleyin.Genç odaları kategorisinde , 6 adet model ürüne yer verilmiş.Lazio genç odası ise yeni tasarımlar arasında.Gençlerin sevebileceği tonlarda ve tasarımlarda ürünlere ulaşabilirsiniz.Mondi genç odaları arasında : Pasifik , Punto , Kalyon , Novel , Smart ve Lazio genç odaları yer almakta.

Mondi genç odaları ve fiyatlarını birlikte inceleyelim.

mondi genç odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 İlk olarak karşınızda , yeni bir model Lazio genç odası takımı.Ranzalı olarakda satışa sunulmakta.Ranzasını ayırarak iki ayrı karyolaya sahip olabilir.Ahşap tonlarının ağırlıklı olduğu bu model beğenileriniz arasında olabilir.Bu , Mondi genç odası 2 kapılı gardroba sahip.Ürünün fiyatı 1500 TL ile 2300 TL arasında değişmekte.

mondi genç odaları fiyatları

Daha eski modellerden biri , Pasifik genç odası takımı.Bu üründe de ahşap ve krem tonu ağırlıklı olarak kullanılmış.Mondi genç odaları arasında yer alan Pasifik, 1100 TL ile 1600 TL arasında değişen fiyatlar ile odanızda yer alabilir.Ürüne ait olan gardrop , 3 kapaklı olarak tasarlanmış.

mondi genç odaları

Yine krem ve koyu ahşap tonunun hakim olduğu bir genç odası ... Punto adlı bu genç odası , 2 kapılı gardrop ürününe sahip.1400 TL ile 1800 TL arasında değişen fiyatlar ile  satışa sunulmakta.Bu genç odasını ahşap - sarı tonlarında da tercih edebilirsiniz.

mondi genç odaları ve fiyatları

Capcanlı bir tasarım.Smart genç odası takımı seçimleriniz arasında olabilir.Kırmızı ve beyaz tonları ile oldukça hoş bir görünüm yakalanmış.Mondi genç odaları arasında yerini alan bu ürün 1200 TL ile 2400 TL arasında değişen fiyatla satışa sunulmakta.Hem ranzalı olarak , hem de tek karyola olarak tercih edebilirsiniz.

mondi genç odası

Renkli aksesuarlar ile yaklanan ferahlık... Mondi Novel genç odası takımında da koyu ahşap ve krem renk tonları hakim.Ürünü ranzalı veya ranzasız olarak tercih edebilirsiniz.Gerçekten hoş bir görünüme sahip olan bu ürün , 800 TL ile 1500 TL arasında değişen fiyatlar ile satışda yerini almış.

mondi genç odaları

Mondi genç odaları arasında yerini alan Kalyon genç odası , 1200 TL ile 1700 TL arasında değişen fiyatlarla karşınıza çıkmakta.Bu ürün 2 kapılı gardrop ürününe sahip.

Ev dekorasyon firmalarından Mondi Mobilyanın,genç odaları ve genç odaları fiyatlarını incelediniz.Eğer daha fazla ürün arıyorsanız ,Dekorasyon Dünyasını takip edebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Mondi Genç Odaları ve Fiyatları