Alternatif Site Adreslerimiz:

IKEA Kitaplıklar ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kitapları seviyor musunuz? Beğendiğiniz kitaplar , aksesuarlar ve daha birçoğu Ikea kitaplıklarında yer bulsun.Kullanışlı ve bol seçenekli kitap üniteleri, Ikea mağazasında sizi bekliyor.Farklı ebatlar ve farklı fiyat aralıkları tercih yapmanızı kolaylaştırıcak.İsterseniz geniş , isterseniz dar alanlara Ikea kitaplık modellerini yerleştirebilirsiniz.Hem size yer kazandırıcak , hem de bir kütüphanelik oluşturmanıza yardımcı olucak Ikea kitaplıkları ; ev dekorasyonunda , arananlar listesinde.

Bu kitaplıkları seviceğinizi umuyoruz.Fikir edinmeniz ve bilgi sahibi olmanız için bir araya getirdiğimiz , Ikea kitaplıklarına ve fiyatlarına göz atın.

ikea kitaplıklar

Sponsorlu Bağlantılar

İşte karşınızda Ikea Hemnes kitaplık.İstediğiniz herşeyi saklama olanı veren Hemnes , size fazlaca yer kazandırıcak.Ürün fiyatı resimde görüldüğü gibi 379 TL .Farklı renk seçenekleride mevcut bir ürün.Masif ahşap yapısı sayesinde doğal bir görünüm sunmakta.Birbirine karışmış ve ön planda durmasını istemdiğiniz kabloları da , üründe mevcut olan yerleşik kablo düzenleyicisi ile ortadan kaldırabilirsiniz.Temizlenmesi oldukça kolay bir kitaplık.Islak bir bez yardımıyla ve az detarjan kullanarak silinmesi mümkün.

ikea kitaplıklar ve fiyatları

Şimdi ise karşınızda Billy.Bu kitaplık modeli de , size fazlaca yer sunucak.Ürünün fiyatı resimde görüldüğü gibi 726 TL.Ürün kurumlayı gerektirmemekte.Gerekli bilgileri Ikea mağazalarından alabilirsiniz.

ikea kitaplık modelleri

İki renk seçeneği ile Ikea mağazalarında yerini alan Expedit kitaplık modeli, 379 TL gibi bir fiyatla karşınıza çıkıyor.Expedit kitaplık modelinin her yüzü cilalıdır.Ürünün montajı için iki kişiye ihtiyaç vardır.

ikea-kitapliklar-ve-fiyatlari4

Dar alanlarda yerini alabilecek bir model.Raf bölümlerini dilediğiniz gibi ayarlayabilir , daha kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz.Bu , Ikea kitaplık modelinin fiyatı 119 TL.

ikea kitaplıkları fiyatları

499 TL ile karşınıza çıkan Liatorp kitaplık , beyaz rengi ile ferahlık sunuyor.Yanyana gelerek oluşturulucak geniş kitaplıklar , hoş bir görünüm oluşmasını sağlayabilir.Ayarlanabilir rafları mevcuttur.Zemininiz eğri ise bu ürünü tercih edebilirsiniz.Çünkü sahip olduğu ayarlanabilir ayakları sayesinde , eğri zeminlerde düz bir görünüm sunar.

ikea kitaplık

Yine dar alanlar ve minik aksesuarlar , eşyalar için kullanabileceğiniz kitaplık modeli.Bu ürünün fiyatı 90 TL.

ikea kitaplıklar

Bu ikea kitaplık modelinin fiyatı ise 729 TL.Çift kapaklı bir ürün.Yanyana gelerek oluşturulucak görüntü , zevkinizi yansıtabilir.

Ikea mobilyanın birbirinden farklı birçok kitaplık modeli mevcut.Tabi ki buraya sığdırmamız mümkün değil.İlerleyen zamanlarda farklı modellere yer verebiliriz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon IKEA Kitaplıklar ve Fiyatları