Alternatif Site Adreslerimiz:

Kelebek Koltuk Takımları Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kelebek Mobilya'nın , koltuk takımları modellerinden gözlerinizi alamıcaksınız.Bir çok ürün bünyesinde barındıran Kelebek Mobilya, koltuk takımları çeşitleri ile zevkinize en uygun modeli sunmak için hazır.Birbirinden farklı modeller ve renkler ile oturma odanızı , salonunuzu şımartın.Klasik veya modern her tarza uygun ürünler de bulmak mümkün.Zor beğenirim diyenlerdenseniz , karar vermeden önce Kelebek mobilyanın koltuk takımlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir araya getirdiğimiz koltuk takımları modelleri fiyatlarını inceleyin.

kelebek koltuk takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Gördüğünüz bu ürün , 5293 kod numarına sahip.Sade birşeyler arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.Bu üçlü koltuk takımının fiyatı 1370 TL.

kelebek koltuk takımları fiyatları 

Diğer bir model , klasik bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.Yastıklara işlenen çıçek figürleri , farklı ve hoş bir görünüm sunmuş.Kelebel Mobilya'da yerini alan üçlü koltuğun fiyatı 1520 TL , ikili koltuğun fiyatı 901 TL , tekli koltuk ise 522 TL.

kelebek koltuk takımı

Karşımıza çıkan diğer bir ürün , L koltuk modeli.Yaydığı enerji ve şıklığı ile tercih sebebiniz olabilir.Modern kesimli olan bu ürün , oturma odanızda zevkli vakitler geçirmenizi sağlayacak.Ürün fiyatı 4627 TL . 

kelebek koltuk takımları

Yine sade ve klasik bir model.Renk tonuyla farklılık yakalanmış.Üçlü koltuğun fiyatı 1746 TL , kanepenin fiyatı 1561 TL , tekli koltuğun fiyatı ise 822 TL.

kelebek koltuk takımı fiyatları

Modelin , ahşap ayakları dikkatinizi çekmiştir.Modern bir görünüm sunan bu ürün ilginizi çekebilir.Üçlü koltuk 2282 TL , ikili koltuk 1722 TL , tekli koltuk 860 TL.

kelebek koltuk takımları modelleri

Kelebek Mobilya'nın sunduğu ikili köşe koltuk, tasarımı ile görsel şölen sunuyor.Ürünün fiyatı 4108 TL ile karşınıza çıkmakta.

kelebek koltuk takımları modelleri fiyatları

Modernlik , şıklık ve sadelik ... Aksesuarlar ile tamamlayabileceğiniz bir ürün karşınızda.Ürün fiyatı 2723 TL.

Kelebek koltuk takımlarını incelediniz.Daha birçok farklı modele ulaşmak için sitemizi takip edebilir ya da Kelebek Mobilya mağazalarını ziyaret ederek yerinde görebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Kelebek Koltuk Takımları Fiyatları