Alternatif Site Adreslerimiz:

Koçtaş Televizyon Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizin televizyon ünitesine ihtiyacı mı var? Hangi firmadan kaliteli ve şık televizyon ünitesi alacağınıza karar veremiyorsanız Koçtaş televizyon ünitesi modelleri ile fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Bu yazımızda işinizi kolaylaştırmak adına Koçtaş tv ünitesi modellerini ele aldık. Modern çizgiler ile şıklığı ünitelerde buluşturan Koçtaş, mağazalarında ve internet sitesinde 50' den fazla farklı modele yer veriyor. Genellikle açık tonlar ve ahşap renkleri kullanılmış. Her bütçeye hitap eden Koçtaş televizyon ünitesi modellerinin fiyatları cep yakmayan cinsten. Ortalama 150 - 300 TL arasında şık bir televizyon ünitesine sahip olabilirsiniz.

Yatak odasına, oturma odasına, salona çok yakışacak olan Koçtaş televizyon üniteleri ve fiyatları:

Sponsorlu Bağlantılar

koçtaş televizyon üniteleri

Yeni tasarımlardan biri olan yukarıdaki model MOBETTO Newyork Tv Ünitesi'dir. 2017 Koçtaş tv üniteleri arasında yer bulan bu tasarımın fiyatı 399 TL.

koçtaş tv ünitesi fiyatları

Beyaz rengi ve modern çizgisi ile yukarıda gördüğünüz ürün: MOBETTO Oslo Tv Ünitesi'dir. Yine 2017 tasarımları arasında bulunan bu televizyon ünitesi 399 TL'dir.

koçtaş televizyon ünitesi modelleri fiyatları

Parlak formatta tasarlanan ceviz ve beyaz rengi ile göz dolduran yukarıdaki ürünün adı: MOBETTO Bahama Tv Sehpasıdır. 339 TL'den satışa sunulan bu ürünü odanıza yakıştırabilirsiniz.

koçtaş tv ünitesi tv sehpası

Daha küçük bir televizyon ünitesi arayanlar yukarıdaki Koçtaş televizyon sehpasını tercih edebilir. MOBETTO Mango Tv Sehpası 149 TL'den satışta bulunuyor. Kullanışlı bir ürün olan bu televizyon ünitesi, beraberinde sehpaları da evinize getiriyor. 

koçtaş tv ünitesi fiyatları

Daha büyük bir alanınız varsa yukarıdaki Koçtaş tv ünitesini satın alabilirsiniz. Ürünün farklı renk seçenekleri de mevcut. Diğer ürünlere göre fiyatı biraz pahalı. KENYAP Diamond Tv Ünitesi 1003 TL.

koçtaş televizyon ünitesi fiyatı

Yine modern tasarımı ve beyaz rengi ile MİNAR MOBİLYA Term Tv Ünitesi karşınızda... Ürün 179 TL'den alıcılarını bekliyor.

koçtaş televizyon üniteleri

Şık çizgisi ile odalarınıza uyum sağlayacak bu Koçtaş tv ünitesinin fiyatı 467 TL.

koçtaş televizyon üniteleri modelleri

Farklı renklerde bir ürünü de tanıtmak isteriz. Koçtaş televizyon ünitesi modelleri arasında yer bulan bu estetik tasarımın adı FLY Tv Sehpası. 349 TL'den satışı yapılmakta...

koçtaş tv ünitesi modelleri

Son olarak bu ürünü size tanıtacağız. Ürün adı :MİNAR MOBİLYA Aspen Tv Ünitesi'dir. Yukarıdaki Koçtaş televizyon ünitesinin fiyatı ise 139 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Koçtaş Televizyon Ünitesi Modelleri ve Fiyatları