Alternatif Site Adreslerimiz:

A101 Aynalı Takı Dolabı Modeli ile Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

 

A101 Aynalı Takı Dolabı Modeli ile Fiyatı

Yatak odaları ve özellikle genç kız odaları için ayna vazgeçilmez bir aksesuardır. Sabahları işe ya da okula giderken hazırlanmak için kullanacağınız ayna, aynı zamanda mekana şık bir görünüm katmak için de ideal. Peki, takılarınızı koymak için bir dolaba ne dersiniz? Hem ayna hem de takı dolabı olarak kullanılan işlevsel bir ürün arıyorsanız, A101 mağazalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan aynalı takı dolabını tercih edebilirsiniz. Şık ve modern bir görünüme sahip olan bu dolap, aynı zamanda yerden de tasarruf sağlıyor.

a101 aynalı takı dolabı modeli ve fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Takılarınızı genellikle karıştırıyor, kaybediyor ya da birbirine doluyorsanız, sizin de bir aynalı takı dolabına ihtiyacınız olabilir. Mobilya mağazalarında genellikle fahiş fiyata satılan bu dolaplarda daha ekonomik bir ürün seçeneği sunan A101 aynalı takı dolabı modeli, yılın belli dönemlerinde A101 marketlere geliyor.

  • İçerisinde 88 adet yüzüklük, 100’den fazla küpelik,
  • 30’dan fazla da kolye asabileceğiniz bir yer kullanımı mevcut.
  • Kapalıyken ayaklı bir ayna gibi görünen ve açıldığında tüm aksesuarlarınızı düzenleyebileceğiniz dekoratif ve işlevsel bir takı dolabına dönüşen bu ürünün fiyatı 99 TL.

Hem küçük hem de büyük odalar için ideal olan, fazla yer kaplamayan ve artık takıları kaybetme ya da birbirine dolama derdine son veren A101 aynalı takı dolabı modeli ile artık kombininize uygun aksesuarı seçerken zorlanmayacak, bütün seçenekler gözünüzün önünde olacak. Takılarını derli toplu tutmakta zorlanan genç kızlar için oldukça ideal olan bu ürünün fiyatı diğer mobilya mağazalarına oranla A101 marketlerde oldukça uygun. İçerisine ayrıca raflar da bulunuyor. Bu sayede parfümlerinizi de tek bir takı dolabının içinde toplayabilir ve odanızda dağınık bir görünüm oluşmasını engelleyebilirsiniz. Sizin için küçük bir kurtarıcı olan A101 aynalı takı dolabı, oldukça şık ve rahat bir kullanıma sahip. Siz de A101 indirim ve kampanyalarını takip edin, hemen her ay belli günlerde markete gelen bu takı dolabını kaçırmayın.

a101 aynalı takı dolabı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon A101 Aynalı Takı Dolabı Modeli ile Fiyatı