Alternatif Site Adreslerimiz:

Pembe Koltuk Takımları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon ve oturma odası dekorasyonunun vazgeçilmez mobilyalarından biri olan pembe koltuk takımları, pembenin her tonu ile mekanda farklı tarzlar yaratıyor. Köşe koltuklardan fasulye koltuk modellerine kadar hemen her modelde karşımıza çıkan pembe rengi ile siz de evinizde şık ve canlı bir dekorasyon yaratın. Salonunuz küçük ya da büyük olsun; koltuk seçiminde pembeyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise küçük mekanlarda soft renklerin öne çıkması gerektiği. Bu durumda küçük bir oturma odanız ya da salonunuz varsa, pembe koltuk modelleri arasında pudra rengi gibi daha soft tonlara yönelmelisiniz. Tek başına kullanılan pembenin yanı sıra, üzeri çiçek desenli ya da pop art koltuk tasarımlarında da yine pembeye sıkça rastlıyoruz. Evinizde her daim bahar havası estirecek çiçek desenli koltuklarda, taban rengi pembe ve üzerinde beyaz- mavi gibi renklerde çiçek desenleri olan modelleri tercih edebilirsiniz.

pembe mavi koltuk takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Pop art dekorasyonun vazgeçilmez öğelerinden biri olan pembe rengi, pop art koltuk modellerinde de sıkça kullanılıyor. Özellikle neon pembe koltuk iskeleti ve onu tamamlayan pop art tasarımlı bir koltuk minder, pembe koltuk modelleri ile şık ve renkli bir oturma odası dekorasyonu için doğru bir seçim olacak. Modern duruşu, renkli havası ve şıklığı ile siz de evinizde kumaş ya da deri pembe koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.

Ayrıca aşaığıda yer alan pembe koltuk takımları ile ilgili modellere de göz atabilirsiniz.

pembe koltuk takımları

pembe koltuk takımı modelleri

pembe koltuk

klasik pembe koltuk takımları

pembe koltuklar

yeni geline evi pembe koltuk takımı

avangart pembe koltuk modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Pembe Koltuk Takımları Modelleri