Alternatif Site Adreslerimiz:

Pembe Mavi Koltuk Takımı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Koltuk takımı, salon ve oturma odası dekorasyonunun en önemli detaylarından biridir. Rahat ve konforlu oluşu kadar tasarımı ile de oldukça önemli olan koltuk takımlarında her tarza ve zevke uygun yüzlerce seçenek var. Şık ve modern tasarım alternatifleri sunan pembe mavi koltuk takımı modelleri, hem salon hem de oturma odası dekorasyonu için iyi bir seçim. Açık tonlar ya da koyu tonlar; hangi tonları tercih edeceğiniz tamamen size kalmış.

Çiçek desenleri ile tasarlanan bir koltuk takımı düşünün; biri pembe biri mavi olmak üzere iki farklı renkte kanepe ve tekli koltuklardan oluşan bu çiçek desenli takım, country tarzı ile oturma odanız için renkli ve kullanışlı bir alternatif oluşturuyor. Daha lüks modeller için tek renkli ve koyu renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Ünlü mobilya mağazalarında da bulabileceğiniz iki farklı renkten oluşan koltuk takımları arasında pembe mavi koltuk takımı modelleri de yer alıyor.

pembe mavi avangard koltuk

Sponsorlu Bağlantılar

Çiçek desenlerin yanı sıra otantik ve etnik desenlerin de ön plana çıktığı koltuk takımlarında, salonda şık ve modern bir yaratmak isteyenlerin tercihi artık iki farklı renkten oluşan takımlar oluyor. Kahverengi yemek takımı ya da beyaz yemek odası takımı tercih edecekseniz, onları tamamlamak için pembe ve mavi renklerinde tasarlanan modern koltuk takımları kullanabilirsiniz.

Yeni gelin evlerinde son yıllarda pembe mavi koltuk takımlarını görmek mümkün. Kimi modern çizgide kimi ise avangart çizgide tasarlanmış bu koltuk takımları...

pembe mavi koltuk

pembe mavi koltuk takımları

pembe avangart koltuk takımı modelleri

pembe mavi kotluk takımı modelleri

yeni gelin evleri pembe mavi koltuk

pembe mavi koltuk modelleri

pembe mavi berjer koltuk


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Pembe Mavi Koltuk Takımı Modelleri