Alternatif Site Adreslerimiz:

İstikbal Koltuk Takımları Modelleri 2017 Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kaliteli bir koltuk takımı ile seneleri eskitebilirsiniz. Her sene değişmesi gerekmeyen, kaliteli, konforlu bir koltuk takımı ev dekorasyonunda çok daha kullanışlı bir ürün olacaktır. Eğer çocuklu ve misafiri bol olan bir ev sahibi iseniz ne demek istediğimizi siz daha iyi anlayacaksınız.

Kaliteyi ve şıklığı bir arada barındıran İstikbal koltuk takımları ile salon ve oturma odasına bahsettiğimiz bu konforu getirebilirsiniz. Her sene yenilenen ürün gruplarına çok şık takımlar eklenmekte diyebiliriz. Modanın rüzgarlarını evinize taşıyacak olan İstikbal koltuk takımları, 2017 modelleri ile de ev dekorasyonuna uyum sağlayacak. Ürün gruplarının fiyatları da çok yüksek sayılmaz. Özellikle İstikbal'in ürün kalitesi göz önüne alındığında bu fiyatlar cep yakmayacaktır. Uygun fiyat arayarak her yıl değişmesi gereken bir koltuk takımına sahip olmak istemezsiniz herhalde.

Sizler için İstikbal koltuk takımları modellerini ve 2017 fiyatlarını araştırdık. 

Sponsorlu Bağlantılar

istikbal koltuk takımları 2017

istikbal koltuk takımı fiyatları

Yukarıda gördüğünüz model 2017 İstikbal koltuk takımları modelleri arasında yer alan Karat isimli bir modeldir. Klasik ve avangart çizgilerin son günlerde moda olması, Karat isimli bu ürünün tarzını belirlemiş. Fiyatı 8000 TL ortalamasında seyretmektedir.

istikbal 2017

2017 istikbal koltuk takımları fiyatları

Bu model ise İstikbal Santiago koltuk takımıdır. Farklı renk seçenekleri ile karşınıza gelen ürün grubunun fiyatı 7900-8200 TL ortalamasında diyebiliriz.

istikbal koltuk takımı fiyatları

istikbal koltuk takımları 2017

2017 İstikbal koltuk takımı modelleri arasında yer alan Lima isimli bu ürün daha sade formda ve modern tarzda tasarlanmış.  Farklı renk alternatifleri bulunan Lima'nın fiyatı 4000-5000 TL arasında değişmektedir. Daha sadeliği sevenler bu ürünü tercih edebilir.

istikbal 2017 kotluk takımı fiyatları

Renk tonuyla evinize huzur ve ferahlık getirecek olan Paula İstikbal koltuk takımı modeli de yeni tasarımlardan. Bu ürünün fiyat aralığı 5000-6000 civarında değişmektedir.

istikbal koltuk 2017

istikbal koltuk modelleri 2017 fiyatları

Çiçek motiflerini ve detaylarını sevenler, şıklığı ile göz kamaştıran bu modeli seçebilir. İstikbal koltuk takımları 2017 modelleri arasında yer bulan Dante Deluxe isimli takımın fiyatı 6000 TL.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon İstikbal Koltuk Takımları Modelleri 2017 Fiyatları