Alternatif Site Adreslerimiz:

Vizon Rengi Koltuk Takımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon ve oturma odası dekorasyonunda tercih edebileceğiniz, son dönemin de öne çıkan koltuk modelleri arasında yer alan vizon rengi koltuk takımları, hem şık hem de modern tasarımları ile evlerdeki yerini alıyor. Soft bir renk olduğundan, salon dekorasyonunda kullanılan hemen her renk aksesuar ve tekstil ürünleri ile birlikte kullanabileceğiniz bir renktir.

Bordo, hardal rengi, koyu yeşil, gül kurusu gibi birçok farklı renk ile birlikte klasik bir salon dekorasyonunda; turkuaz, mercan rengi gibi tonlar ile birlikte modern bir salon dekorasyonunda rahatlıkla kullanabileceğiniz vizon rengi koltuk takımları, hem geniş hem de küçük salonlar için önerdiğimiz bir model. Özellikle küçük bir salon ya da oturma odası dekore ederken bu rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sportif ve modern havası ile modern dekorasyon ile uyumlu olan vizon rengi koltuk takımları arasında köşe takımları da yer alıyor.

bellona vizon rengi koltuk takımları

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde her daim baharın havasını yansıtacak soft ve canlı renkleri bir arada kullanarak şıklığı ve rahatlığı evinize taşıyabilirsiniz. Gül kurusu tonlarda perdeler ve zümrüt yeşili tonlarınca patchwork bir halı ile birlikte kullanacağınız vizon rengi koltuk takımı, salon dekorasyonunuzda modern ve klasik detayları bir araya getirecek. Bellona, İstikbal, Tepe Home ve Ikea gibi mobilya mağazalarında bu renk koltuk takımlarında farklı çizgi ve detaylarda birçok farklı alternatif bulabilir, evinize şıklık katabilirsiniz.

vizon rengi koltuk takımları

vizon rengi koltuk takımı

vizon renginde koltuklar

vizon rengi koltuk modelleri

vizon rengi koltuk modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Vizon Rengi Koltuk Takımları