Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Tv Koltukları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günün getirdiği yorgunluk ve stresi , televizyon karşısında atmak ve bunu yaparkende oldukça rahat olmak istiyorsanız ; Bellona tv koltuklarına göz atabilirsiniz.Dört adet tv koltuk modeline bünyesinde yer veren Bellona , yeni reflex tv koltuğu ile hoş bir görüntü yakalamış.Tasarımının yanında sahip olduğu özellikler de mutheşem.

Bellona Reflex tv koltuğu prize takıldıktan sonra hazır hale geliyor ve sahip olduğu elektronik düzenekler ile size en iyi hizmeti sunuyor.Ürünün yan bölümünde bulunan koltuk kumandası ile , tv koltuğunu dilediğiniz pozisyona sokabiliyorsunuz.Açık ve koyu renk ile sunulan  tv koltuğunu , zevkinize göre seçebilirsiniz.Reflex tv koltuğunun fiyatı 854 TL.Modelin resimlerini inceleyelim.

bellona tv koltukları

Sponsorlu Bağlantılar

bellona tv koltukları ve fiyatları

Diğer ürünlerden biri olan Rio tv koltuğu da size rahatlığı vaad ediyor.Üç adet renkle sunulan bu ürün : Açık kahve , koyu kahve , krem renkleri ile sunulmakta.Ürüne ait özellik sayesinde , sırt bölmesi geriye doğru yatmaktadır , ayrıca ayak pufuna sahip bir üründür.Bellona rio tv koltuğunun fiyatı 441 TL'dir.

bellona tv koltuğu

bellona televizyon koltuğu

Klasik bir televizyon koltuğu modeli , Bellona Pandora tv koltuğunu tercih edebilirsiniz.Bu ürünün fiyatı ise 235 TL.

Bellona Tv Koltukları ve Fiyatları

Bellona King tv koltuğu , tamamen deri kullanılarak üretilmiş.Fonksiyonel özellikleri de bulunan bu ürünün fiyatı 795 TL.King tv koltuğu da iki renkle karşınıza çıkmakta.

bellona televizyon koltukları fiyatları

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Bellona Tv Koltukları ve Fiyatları