Alternatif Site Adreslerimiz:

Osmanlı Tarzı Mobilya Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Osmanlı Tarzı Mobilya Modelleri

Osmanlı tarzı mobilyalar, genellikle klasik ve avangart tarzdaki ev dekorasyonuna hitap ediyor. Hem şık hem de gösterişli bir tarza sahip olduğundan her ev için uygun bir seçenek gibi görünmüyor. Küçük bir eviniz varsa, daha modern seçeneklere yönelmenizi öneriyoruz. Evinizde Osmanlı’nın görkemli ve gösterişli havasını yansıtmak istiyorsanız, dönemin mimarisini yansıtan masalar, konsollar, koltuklar ve Osmanlı tarzında mobilyalar ile salonunuzda şık ve iddialı bir dekorasyon tarzı yaratabilirsiniz.

Yeni evli çiftler genellikle modern tarzda bir ev dekorasyonuna yönelse de, Osmanlı’nın tarzı da hiçbir zaman klasikler arasından çıkmıyor. Modası hiç geçmeyen bir salona sahip olmak için, Osmanlı tarzı mobilya modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Varaklı koltuklar, tasarımları ile dönemin mimarisini ve tarzını yansıtıyor. Aynı şekilde salon aynalarında kullanılan varaklar da yine Osmanlı dekorasyon tarzını yansıtıyor. Şık ve klasik bir ev dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, mobilyaların yanı sıra, tamamlayıcı ürünlerde de bu tarz ürünleri tercih edebilirsiniz.

osmanlı tarzı oturma grubu mobilya modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece salon değil, yatak odası, banyo ve mutfakta da Osmanlı tarzını yansıtmak mümkün. Yatak odasında kullanacağınız klasik mobilyalar, yemek odasındaki gösterişli sandalyeler, mutfakta klasik tarzda mutfak dolapları, banyoda gösterişli banyo dolapları ve evin her alanında kullanabileceğiniz detaylar ile bu tarzı yansıtabilirsiniz. Osmanlı tarzı mobilya modelleri, genellikle salonda kullanılıyor. Oturma odaları genellikle daha küçük alanlar olduğu için, bu alanlarda daha modern, daha fonksiyonel ürünleri kullanmanızı öneriyoruz.

osmanlı tarzı mobilya

osmanlı tarzı mobilya modelleri

osmanlı tarzı yatak odası mobilyaları

osmanlı mobilya modelleri

osmanlı yemek odası mobilyaları

osmanlı tarzı mobilya modelleri

yatak odasında osmanlı tarzı

osmanlı tarzı klasik mobilyalar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Mobilya Dekorasyon Osmanlı Tarzı Mobilya Modelleri